• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 453

15851358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z własną klatką schodową - BEZ PCC 2% 27012667 15851358 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam świeżo wykończone mieszkanie z oddzielną klat...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15851191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012577 15851191 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu S...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

676 500 PLN (9 664 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15851325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe dwustronne mieszkanie z garażem 27012601 15851325 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

629 000 PLN (10 483 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 099 000 PLN (11 285 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15881483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje Białostoczek 60m2 27633398 15881483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na cenionym osiedlu Białostoczek w Bi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15888859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27830695 15888859 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. I...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27012698 15851362 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960