• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 451

15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27012698 15851362 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15851636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo 27012965 15851636 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieck...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mokrej w Białymstoku .Apartament charakteryzuje się niezwykłym projektem mieszk...

Białystok (Skorupy), Mokra

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025