• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 448

15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mokrej w Białymstoku .Apartament charakteryzuje się niezwykłym projektem mieszk...

Białystok (Skorupy), Mokra

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15840178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26770789 15840178 Działka usługowa 1 151 m² – Białystok Bacieczki – 50% zabudowy Na sprzedaż działka usługowa 1 151 m² w Białymstoku – Bacieczki, objęta MPZP 3.2U,MN. Teren płaski, o regularnym kształcie, z pełnym uzbrojeniem. Największy atut: możliwość zabudowy do 5...

Białystok (Bacieczki), Produkcyjna

1 199 000 PLN (1 042 zł/m2)

-
-
1151 m2
-
15844342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26832371 15844342 Polecamy ciekawą działkę 866 m2 przy ul. Ciołkowskiego 62 na osiedlu Skorupy. Działka nie objęta MPZP - wokół zabudowa jednorodzinna -możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Teren równy, działka częścio...

Białystok (Skorupy), Konstantego Ciołkowskiego

562 900 PLN (650 zł/m2)

-
-
866 m2
-
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15847274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26905893 15847274 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem – Warszawska 64A, 53 m², blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna kolorystyka, naturalne światło i harmonijne połączenie drewna z nowoczes...

Białystok (Piasta I), Warszawska

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum), Botaniczna

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
74.99 m2
2018
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15868917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sienkiewicza | 3 pokoje | 48,2m2 | 1 piętro 27394336 15868917 Nie każdy szuka „gotowca”.Niektórzy szukają możliwości.To mieszkanie przy ul. Sienkiewicza to właśnie taka przestrzeń — czysta karta, którą możesz zaprojektować dokładnie pod siebie.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia: 48,20 m²• Piętro: 1 4• Lokaliz...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15822990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje po generalnym remoncie- Towarowa - Piasta 26637990 15822990 WYJĄTKOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ Białystok ul. Towarowa Os. Piasta I 58,5 m² 3. piętro balkon piwnicaNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,5 m², po komplekso...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

569 000 PLN (9 810 zł/m2)

4
1
58 m2
-