• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chodzież

Znalezionych ofert: 66

15894089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom blisko natury - Chodzież 27923161 15894089 TYLKO W NASZYM BIURZE - Dom wolnostojący z fotowoltaiką, klimatyzacją i dużym potencjałem użytkowym.Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119m2 oraz powierzchni całkowitej 256 mm2, położony na działce o powierzchni 895m2, w s...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

850 000 PLN (3 295 zł/m2)

5
2
258 m2
1998
15829364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626038 15829364 Wyjątkowy dom wolnostojący w Chodzieży - styl, jakość i przestrzeń z potencjałem! Jeśli szukasz domu, który zachwyca od pierwszego kroku - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący w Chodzieży , stwo...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

980 000 PLN (4 495 zł/m2)

7
3
218 m2
-
15366687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16931426 15366687 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W STRZELCACH GM. CHODZIEŻ Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,36 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 17,64 m 2 oraz piwnicą o pow. 11,70 m 2 i garaż...

Chodzież (Strzelce) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

188 000 PLN (3 082 zł/m2)

3
-
61 m2
1970
15841744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w dobrym miejscu 26794295 15841744 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWATylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność!Działka usługowa objęta MPZP - Chodzież, woj. wielkopolskiePrzedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chodzież, w północnej części województwa w...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

890 000 PLN

-
-
3924 m2
-
15662199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23493994 15662199 NA SPRZEDAŻ BUDYNKI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Nieruchomość położona w miejscowości Chodzież (obrzeża miasta, wyjazd na WyszynyRyczywół) na działce o pow. 5490 m 2 Całkowita pow. użytkowa bu...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 250 000 PLN (475 zł/m2)

11
-
2630 m2
-
15870637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27434440 15870637 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY W CENTRUM CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem, która dla nowego właściciela stanowi gotowy produkt inwestycyjny !!! Budynek w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwn...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

3 250 000 PLN (3 517 zł/m2)

11
-
924 m2
1960
13895841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202684 13895841 TEREN ZABUDOWY JEDNORODZNNEJ WOLNOSTOJĄCEJ LUB USŁUG ( MPZP Z 2024) ok 1400 PUMteren płaski korzystnie zlokalizowany, blisko centrumMPZP: lokalizacja budynków jednorodzinnych, budynków mieszkalno-usługowych oraz budynków usługowych w zabudowie wolno...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 550 000 PLN (415 zł/m2)

-
-
6152 m2
-
15680861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23837489 15680861 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY, BLISKO CENTRUM Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,14 m2, zlokalizowane na popularnym osiedlu w Chodzieży, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lok...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
1986
15687765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23971239 15687765 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W CHODZIEŻY Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej oraz drogi krajowej nr 11. Działka objęta ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

90 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15779951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25794496 15779951 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CHODZIEŻY Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3955 m 2 , położona w Chodzieży, w spokojnej okolicy, pod lasem, z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz głównych tras. Zgodnie z miejscowym ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

600 000 PLN

-
-
3955 m2
-
15710226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24371986 15710226 OBNIŻKA CENY!!! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 155 m 2 , usytuowany na działce o pow. 335 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER (wysokość pomieszczeń - 2,58m): - salon o pow. 26,70 m 2 - pokój o pow. 6,00 m 2 - kuchni...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

500 000 PLN (3 226 zł/m2)

6
2
155 m2
-
15687832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23974936 15687832 Na sprzedaż mieszkanie 46 m 2 - 3 pokoje - centrum Chodzieży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 , zlokalizowane w samym centrum Chodzieży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

229 000 PLN (4 978 zł/m2)

3
-
46 m2
-