• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chodzież

Znalezionych ofert: 66

15802388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26265616 15802388 Dom na sprzedaż - Chodzież Oferujemy komfortowy, zadbany dom o powierzchni 190,8 m², położony blisko centrum Chodzieży, a jednocześnie w spokojnej, lekko oddalonej od głównego ruchu okolicy. To doskonała propozycja dla rodzin ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

690 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
2
190 m2
-
15462097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19100217 15462097 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 2275 m 2 . Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 160 m drogą utwa...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

315 000 PLN

-
-
2275 m2
-
15887029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773611 15887029 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania - to ta oferta jest dla Ciebie !! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu przy ulicy Kaczorowskiego. Mieszkanie zostało...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
-
64 m2
1997
15844565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841570 15844565 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum Chodzieży. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o po...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1930
15754247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25229269 15754247 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Chodzieży: - powierzchnia: 59,86 m2 - układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielnie WC, przedpokój - okna: PCV panor...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

350 000 PLN (5 932 zł/m2)

3
-
59 m2
1991
15726997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24708691 15726997 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 273,06 m 2 oraz budynek gospodarczy o pow. 68,60 m 2 . Nieruchomość położona w centrum miasta na działce o powierzchni ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

449 000 PLN (1 645 zł/m2)

11
-
273 m2
1906
15116949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10217011 15116949 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Chodzieży na osiedlu Leśnym. Działka o powierzchni 1066 m 2 z dostępem do drogi. Media: woda i kanalizacja w drodze, prąd - ok 100 m od granicy ...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

170 560 PLN

-
-
1066 m2
-
15408017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17868229 15408017 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym w Chodzieży o pow. 5 0,80 m 2 . Mieszkanie na parterze budynku wolnostojącego niedaleko centrum miasta - F...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
14356350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 124396 14356350 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CHODZIEŻY Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w Chodzieży o powierzchni 3,5178 ha. Działka zagospodarowana - staw rybny zarybiony karpiami o wielkości około 150 m na 200 m i głębokości od ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

620 000 PLN

-
-
35178 m2
-
15224199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13166631 15224199 DO SPRZEDAŻY LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią usługowo - handlową. Obiekt mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic ...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

850 000 PLN (2 707 zł/m2)

11
-
314 m2
1999
15001215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6586165 15001215 NA SPRZEDAŻ LOKAL W NIETUSZKOWIE SUPER OFERTA !!! Na sprzedaż lokal usytuowany w parterowym domu - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem usługowym bądź mieszkalnym , poddasze nieużytkowe, bez podpiwniczenia o łącznej po...

Chodzież (Nietuszkowo) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15001221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6586159 15001221 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY W CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem, wiele możliwości rozwoju, zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Przedmiotem oferty jest obiekt mieszkalno - usługowy ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

899 000 PLN (1 301 zł/m2)

11
-
691 m2
-