• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Czarnochowice

Znalezionych ofert: 46

15892514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899243 15892514 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (10 306 zł/m2)

2
-
85 m2
2026
15892728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899251 15892728 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

875 294 PLN (10 420 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15892578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899250 15892578 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

728 640 PLN (11 040 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899245 15892577 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899248 15892515 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898920 15892455 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 696 PLN (11 257 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898918 15892454 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898917 15892453 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

900 788 PLN (10 724 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994
15892229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27898610 15892229 Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna na granicy Wieliczki i Czarnochowic.Nieruchomość składa sie z trzech działek ewidencyjnych.Według aktualnego planu zagospodarowania dwie z nich o łącznej powierzchni około 65 arów wymiarach 96m x 78m położone...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 760 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15806517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26340294 15806517 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m², usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w w Czarnochowicach, tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest w trakcie wykończenia, budy...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15796750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26128234 15796750 W ofercie do sprzedaży działka o pow. 7 arów położona w Czarnochowicach. Atuty w pełni budowlana z wystawą południową bliskość szkoły około 1000 do przystanku MPK Działka w pełni budowlana. Działka posiada pozwolenie na budowę 2 bliźniakó...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

579 000 PLN

-
-
700 m2
-