• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Czarnochowice

Znalezionych ofert: 46

15729486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24761995 15729486 Ekskluzywna Rezydencja w Czarnochowicach – Komfort, Przestrzeń i PrestiżPHB ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość – elegancką rezydencję położoną w zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie 2,5 km od centrum Wieliczki.Styl i charakterDom zos...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 450 zł/m2)

10
3
600 m2
2003
15824986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606264 15824986 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15824987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609730 15824987 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 696 PLN (11 257 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15824900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26607465 15824900 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

718 630 PLN (11 056 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26608734 15825030 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 136 PLN (11 248 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608644 15825202 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

807 975 PLN (9 506 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15824944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26607339 15824944 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

718 080 PLN (11 047 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606889 15825072 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

728 640 PLN (11 040 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15825158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26607191 15825158 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

875 294 PLN (10 420 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15825115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606364 15825115 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

726 990 PLN (11 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15825029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606246 15825029 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15824943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605461 15824943 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (13 477 zł/m2)

4
-
65 m2
2026