• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

Znalezionych ofert: 20

15889324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27847328 15889324 DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący 504 254 407Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 821 m², położona w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Burzej o numerze 20094. Dojazd drogą asfaltową, a ostatnie 50m to droga szutrowa, działka posiada dostęp...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

199 500 PLN

-
-
821 m2
-
15821118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625309 15821118 Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 47844 o powierzchni 847 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000679388. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

4 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15758765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25329049 15758765 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 427424 o powierzchni 320 m², położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000534801 prowadzonej przez Są...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

17 500 PLN (55 zł/m2)

-
-
320 m2
-
15863433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248692 15863433 Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1P000534801 w skład której wchodzi: 1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowan...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

22 700 PLN (68 zł/m2)

-
-
334 m2
-
15888027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799892 15888027 Wykończony dom gotowy do wprowadzenia! Cicha, spokojna okolica otoczona lasem. Wszystkie formalności związane z odbiorem są już zrealizowane. Budynek o powierzchni 102,16m2, posadowiony został na działce o pow. ok.450m2, Czechowice-Dziedzice, d...

Czechowice-Dziedzice (Prusiec) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

875 000 PLN (8 578 zł/m2)

4
1
102 m2
2024
15792531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26020060 15792531 Polecam przestronne, słoneczne mieszkanie w Czechowicach- Dziedzicach na ul. Szkolnej.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY , SMSY WYSYŁANE NA PORTALE, MOGĄ NIE DOCHODZIĆ NA NUMERY AGENTÓW.POWIERZCHNIA 57 m2, 3 ODDZIELNE POKOJE, PIERWSZE PIĘTRO Z BALKONEM.Ba...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

490 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
1
56 m2
1982
15884623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27707180 15884623 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Nieruchomość komercyjna 334 m² Czechowice-Dziedzice, świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 334 m², zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach w mi...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 490 000 PLN (4 461 zł/m2)

3
-
334 m2
2003
15884622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707179 15884622 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż przestronny dom z możliwością prowadzenia działalności lub podziału na dwa niezależne mieszkania, położony w Czechowicach-Dziedzicach, w doskonałej lokalizacji przy głównej drodze łą...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 490 000 PLN (4 461 zł/m2)

3
1
334 m2
2003
15779999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25795524 15779999 AGATA KUBIK Agent prowadzący 664 945 102Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m², położona w atrakcyjnej części Czechowic-Dziedzic przy ulicy Stawowej. ( za numerem 78k)Numer działki: 744103 (z podziału działki 74458)Nieruchomość posiada...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

299 000 PLN

-
-
1190 m2
-
15790240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25961862 15790240 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISZWAJCARSKA DOLINA - nowe apartamenty w Czechowicach - Dziedzicach - CODZIENNA WYGODA - wszędzie BLISKOWygodny apartament 2-pokojowy z balkonem w doskonałej okolicy, gdzie wszystko, co potrzebne do życia jest na ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

315 841 PLN (8 536 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15879011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27605489 15879011 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego i solidnie wzniesionego domu do częściowego remontu przy ul. Polna 3 w Czechowicach -Dziedzicach pow. bielski woj. śląskie.Świetność dom...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

859 000 PLN (4 474 zł/m2)

6
2
192 m2
2004
15877672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576196 15877672 AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUSPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProTrzypokojowe mieszkanie z potencjałem Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję!Są takie miejsca, które od progu zapraszają swoim spokojem i funkcjonalnością. Jeśli szu...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

379 000 PLN (8 047 zł/m2)

3
-
47.1 m2
1979