• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

Znalezionych ofert: 20

15871769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475054 15871769 Wyjątkowa oferta Twój dom z ogromnym potencjałem.Ta oferta to idealna okazja, żeby stworzyć swoje miejsce od podstaw bez kompromisów i gotowych schematów. Na sprzedaż dom z 2018 roku o powierzchni 124 m², wybudowany według projektu Dom przy kolorowe...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

570 000 PLN (4 634 zł/m2)

11
-
123 m2
2018
15867984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360486 15867984 DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący 504 254 407Kupujący nie płaci prowizjiZ przyjemnością przedstawiam wyjątkowy dom jednorodzinny w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Hrabiego Renarda.To prawdziwa oaza spokoju, otoczona bujną zielenią. Dom ma powierz...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

1 100 000 PLN (5 995 zł/m2)

6
2
183.5 m2
2010
15860233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181305 15860233 AGNIESZKA CZYRPAKAgent prowadzący608 391 360Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym 490 m² duża działka Czechowice-DziedziceNa sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 490 m², położony na dużej dzi...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

2 200 000 PLN (4 490 zł/m2)

8
3
490 m2
2013
12785491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85625 12785491 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2,2 ha przeznaczona pod każdą działalność: produkcję, składy, magazyny, transport. Teren jest uzbrojony i skanalizowany. Można wydzielić również mniejszą powierzchnię.Pośrednik odpowiedzialny zawodo...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

5 760 000 PLN

-
-
24000 m2
-
15812295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26473662 15812295 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6.Nieruchomość zachwyca klimatem, zadbanym ogrodem oraz poczuciem prywat...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

80 000 PLN (3 636 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15350326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16533224 15350326 Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw. Przedmiot oferty:• Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę stacji paliw.• Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski, województwo śląskie.• Powierzchnia działki 0,3856 ha.• Działk...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

2 600 000 PLN (674 zł/m2)

-
-
3856 m2
-
15758806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330709 15758806 Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem, garażem i kominkiem – idealne dla osób ceniących klimat kamienic i prywatną przestrzeń.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Górniczej 26. To spokojna i dobrze skomu...

Czechowice-Dziedzice (Żebracz) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

449 000 PLN (5 502 zł/m2)

3
-
81.6 m2
1908
15752537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25169414 15752537 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach.Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

539 000 PLN

-
-
1468 m2
-