• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dołuje

Znalezionych ofert: 18

15866984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27333081 15866984 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
1
113.19 m2
2026
15347634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16441973 15347634 Do sprzedania działka budowlana z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno- budowlany wraz z pozwoleniem na budowę dwóch budynków wolnostojących jednorodzinnych dwulokalowych wraz z zewnętrznymi inst...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN

-
-
2938 m2
-
15390679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17500220 15390679 Poniższa oferta stanowi krótką prezentację 3 działek budowlanych z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów parterowych które znajdują się w przygranicznej miejscowości Hohenfelde Gmina Ramin w południowo -wschodniej części Niemiec w bardzo bliskiej g...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

207 000 PLN

-
-
1611 m2
-
15889348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847637 15889348 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach.Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce o wielkości 600m2. Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.Powierz...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 499 000 PLN (8 997 zł/m2)

4
2
166.62 m2
2018
15883579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675269 15883579 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
-
113.19 m2
2026
15887123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27777274 15887123 Jeśli marzysz o szybkiej budowie domu blisko miasta, a jednocześnie chcesz zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie.Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę w Dołujach o powierzchni 1000 m2. Działka w kształcie prostokąta...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

340 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15380289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17249221 15380289 Do sprzedania działka znajdująca się w miejscowości Dołuje.Szczecin Mierzyn Dołuje Media- prąd na granicy działki (skrzynka), - sieć telekomunikacyjna na działce, - woda na działce (przygotowane do podłączenia), - gaz na działce, - kanalizacja na d...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 739 000 PLN

-
-
4446 m2
-
15882712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673168 15882712 Na sprzedaż bliźniak o pow. 101 m2 w Dołujach na działce o powierzchni ok. 220 m2 .Dom sprzedawany jako lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym. Inwestycja składa się z 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Na powierzchnię użytkową domu składaj...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

870 000 PLN (8 610 zł/m2)

4
2
101.05 m2
2026
15725649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24683303 15725649 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż działka z Decyzją po warunkach zabudowy w Dołujach. W Projekcie Planu Ogólnego działka ma oznaczenie SJ - strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.LOKALIZACJADziałka znajduje ...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

260 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
858 m2
-
15355593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16686837 15355593 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Działki budowlane z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny parterowy.Lokalizacja: Dołuje- boczna ulica od ul. Żubrzej.Bliskość komunikacji miejskiej i wszelkiej infrastruktury.Działki położone n...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

490 590 PLN (395 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15882977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673434 15882977 Z przyjemnością prezentujemy nową kameralną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowaną w spokojnej części Dołuj, w granicach miasta Szczecin.To idealne miejsce dla osób które cenią komfort życia blisko natury, a jednocześnie...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
1
113.19 m2
2026
15355598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16686838 15355598 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Działki budowlane z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny parterowy.Lokalizacja: Dołuje- boczna ulica od ul. Żubrzej.Bliskość komunikacji miejskiej i wszelkiej infrastruktury.Działki położone n...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

487 035 PLN (395 zł/m2)

-
-
1233 m2
-