• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dołuje

Znalezionych ofert: 18

15467873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19224869 15467873 Na sprzedaż duża działka budowlana w spokojnej okolicy.Działka o powierzchni 3003m². Dodatkowe informacje: - Wydane pozwolenie na budowę trzech domów jednorodzinnych lub czterech bliźniaków. - Media w drodze- Bliskość terenów zielonych. - Cicha i spo...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

899 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
3003 m2
-
15275783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14472630 15275783 Na sprzedaż atrakcyjnie położony parterowy dom wybudowany w 2008 roku na działce o powierzchni 1477 m2. Powierzchnia całkowita 248,60m2 (wraz z piwnicą).Budynek solidnie zbudowany z porothermu, na dachu dachówka ceramiczna. Okolica bardzo poszukiwana...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 500 000 PLN (6 034 zł/m2)

5
1
248.6 m2
2008
15801659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26245659 15801659 Na sprzedaż – nowoczesny kompleks magazynowo–produkcyjno-biurowy o pow. 2 130 m² Dołuje okolice Szczecina Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny obiekt magazynowo–biurowy o łącznej powierzchni 2 130 m², położony w doskonale skomunikowanej loka...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 500 000 PLN (2 582 zł/m2)

1
-
2130 m2
1980
15801646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26245123 15801646 Do sprzedaży obiekt produkcyjno-przemysłowy zlokalizowany w Lubieszynie, w gminie Dobra w powiecie Polickim, województwo Zachodniopomorskie. Hala o powierzchni 2864m2 na działce objętej planem zagospodarowania przestrzennego, uchwała VI6399 o łącznej...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 500 000 PLN (2 270 zł/m2)

1
-
2864 m2
-
15828550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26638214 15828550 Na sprzedaż – nowoczesny kompleks magazynowo–produkcyjno-biurowy o pow. 2 130 m² Dołuje okolice Szczecina Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny obiekt magazynowo–biurowy o łącznej powierzchni 2 130 m², położony w doskonale skomunikowanej loka...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 500 000 PLN (2 582 zł/m2)

1
-
2130 m2
1980
15606963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22351477 15606963 Na sprzedaż wolnostojący dom do wykończenia - stan surowy zamknięty. Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy. Wokół same nowe domy, do lasu 500 m, do urokliwego miejsca ptasi zakątek 250 m. Sąsiednia ulica z lampam...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (6 549 zł/m2)

5
2
122 m2
2025