• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 92

15792017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26003501 15792017 Działka budowlana o powierzchni 1523 m2 w Słubicy Dobrej koło Żabiej Woli.Szeroki prostokąt, droga dojazdowa - gminnaW drodze przy działce prąd, woda, gaz, telekomunikacja.W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna i pojedyncza zabudowa zagrodowa.W blisk...

Słubica Dobra (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

329 000 PLN

-
-
1530 m2
-
15758052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25312757 15758052 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 000 PLN (8 205 zł/m2)

4
1
112.12 m2
2025
15713001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24431613 15713001 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

999 000 PLN (7 287 zł/m2)

5
1
137.1 m2
2026
15588443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21933680 15588443 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92 m 2. Dom wybudowany z bloczków silikatowych ocieplony styropianem o...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15566479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21481651 15566479 Oferujemy na sprzedaż działki w Dobrej Szczecińskiej przy ul. Lazurowej, w sąsiedctwie osiedla domków jednorodzinnych. Brak MPZP, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działki o powierzchniach 3000m2 - 3586m2.Dojazd do działek świeżo utwardzoną drogą.W...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

225 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15441676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18637232 15441676 Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę od strony południowej lub zachodniej, ogród od strony połud...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

186 750 PLN

-
-
747 m2
-
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004
15763735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25432381 15763735 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Dobrej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z Ytongu (beton komórkowy), oddany do użytkowania w 2012 roku. Powierzchnia działki 1310 m2.Dane ogólne - budynek jednorodzinny z poddasze...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
3
238 m2
2012
15887863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27796733 15887863 Działka budowlana w spokojnej okolicy z dala od miasta.Zastanawiałaśeś się kiedyś jak to by było zamieszkać przy lesie? To możliwe!Mam dla Was działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (czyli taką na której można się wybudować).Miejs...

Dobra (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

128 400 PLN (75 zł/m2)

-
-
1712 m2
-
15789360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25937978 15789360 Do sprzedaży działka położona w Dobrej Szczecińskiej blisko głównej drogi i planowanego zjazdu z obwodnicy. W sąsiedztwie hal produkcyjnych przeznaczona pod budowę hali, magazynu lub siedziby firmy. Działka ,z dostępem do wszystkich mediów .Dojazd do...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 154 000 PLN

-
-
3216 m2
-