• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 357

14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
15727079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24711618 15727079 ...

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

849 000 PLN

-
-
7206 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15588886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21946007 15588886 ...

Zielona Góra (Zatonie) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

440 000 PLN

-
-
1846 m2
-
15631114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22865578 15631114 Tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,55m², w kameralnym, czterorodzinnym budynku . R...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

345 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
55.55 m2
1930
15476466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415695 15476466 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

470 000 PLN (7 242 zł/m2)

2
1
64.9 m2
1939
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15848202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935039 15848202 Działka budowlana 800m2 w Górze Kalwarii .Media; prąd, woda, Internet światłowód , gaz i kanalizacja w ulicyJest możliwość zwiększenie powierzchni o sąsiadującą działkę do 1500m2. Ładna spokojna okolica w pobliżu lasu. Teren suchy, na działce kilka ł...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

270 000 PLN

-
-
800 m2
-
15582088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816621 15582088 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1083 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 715 PLN

-
-
1083 m2
-
15582086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816618 15582086 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816616 15582085 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1170 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...