• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 357

15582089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816617 15582089 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816620 15582082 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1036 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

108 780 PLN

-
-
1036 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15766431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra- działka inwestycyjna blisko morza 25503204 15766431 Działka Z PNB  Apartamentowiec  Jastrzębia Góra 400 m od plaży PUM 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowęPUM 1575Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka to idealna okazja!Zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 000 000 PLN

-
-
1824 m2
-
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15871314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464877 15871314 Mieszkanie w spokojnej okolicy, ale blisko Centrum (okolice ulicy Batorego). Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z techniczną możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje sie na 3 piętrze niskiego bloku. W klatce spokoj...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

489 000 PLN (10 404 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003