• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Wielki Kack

Znalezionych ofert: 44

15799069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z garażem | Wielki Kack 26181125 15799069 TYLKO U NAS! Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! OKOLICA:Nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury oraz szybkie połączeni...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 683 000 PLN (14 894 zł/m2)

5
1
113 m2
1999
15852637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fikakowo 4 pokoje z miejscem postojowym podziemnym 27037205 15852637 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack przy ulicy Waleriana Szefk...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

4
-
63 m2
2000
15861587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, 3-pokojowe, z ogródkiem 27208346 15861587 Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack.W skład mieszkania wchodzą:salon z aneksem kuchennym,pokój,sypialnia,...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

667 000 PLN (14 191 zł/m2)

3
1
47 m2
2021
15230050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja działka przy Obwodnicy S6 13319151 15230050 Na sprzedaż działka Gdynia Wielki Kack o pow. 2280m2 przy Obwodnicy S6 na osiedlu mieszkaniowym Fikakowo.Działka granicy bezpośrednio z drogą ekspresową S6, co może korzystnie wpływać na przeznaczenie nieruchomości.MPZP - MNUDojazd drogą asfaltową.Ks...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 000 000 PLN

-
-
2288 m2
-
15646257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje dwa poziomy Fikakowo Gdynia 23215789 15646257 HOT OFERTA!!! TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż: Przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe - Gdynia Fikakowo,  - 95 m² (pow. całkowita) Nowoczesna przestrzeń dla rodziny, gotowa do zamieszkania!Szczegóły nieruchomości: Powierzchni...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

949 000 PLN (12 013 zł/m2)

4
2
79 m2
2000
14162371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunt pod domy i usługi Kacze Buki 0,84 ha 57125 14162371 Oferujemy do sprzedaży grunt w dzielnicy Wielki Kack - rejon KACZE BUKI.Teren o łącznej pow. 8 462 m.kw. - obecnie jest to jedna działka, sprzedaż od osoby fizycznej. W miejscowym planie zagospodarowania przeznaczony zgodnie z załączonym rysunkiem gł...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 961 700 PLN

-
-
8462 m2
-
15777254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25733170 15777254 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

680 904 PLN (9 868 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15787495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buk 25929902 15787495 !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuż przy lesie z pozwoleniem na budowę. CHARAKTERYSTYKA:Nieruchomość gruntowa stanowiąca dwie działki nr 5931 i 5932 o łącznej powierzchni ...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

799 999 PLN

-
-
920 m2
-
15777252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25733168 15777252 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

594 035 PLN (9 581 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15777196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731334 15777196 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

426 300 PLN (10 150 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15777197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25731329 15777197 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

353 955 PLN (10 726 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15777114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25728579 15777114 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

309 015 PLN (10 656 zł/m2)

1
1
29 m2
2026