• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15885101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras, ogród | 2 miejsca garażowe | Józefów 27717119 15885101 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Józefowa - na najładniejszym osiedlu, w niewielkiej odległości od stacji kolejowej.Przestronny i funkcjonalny układ: Przedpokój 8 m², łazi...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

895 500 PLN (15 178 zł/m2)

3
1
59 m2
2009
15865702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Józefów, las, rzeka. 27304874 15865702 Do kupienia działka budowlana  z potencjałem 2180 m2, Józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho i spokój, blisko rzeka Świder (300m). Jest możliwość dokupienia sąsiedn...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 595 000 PLN

-
-
2180 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15412470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko rzeki, ze starodrzewem 17957043 15412470 Do kupienia  działka budowlana 1 500 m2, położona w Józefowie koło Otwocka. Tylko 200 m do rzeki Świder, działka płaska, ogrodzona z jednej strony, dojazd drogą asfaltową. Na działce starodrzewy: sosny czarne, sosny zwyczajne, dęby, kasztanowiec, aka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15873090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27512024 15873090 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 870 170 PLN (17 002 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15827817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625330 15827817 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 900 000 PLN (1 060 zł/m2)

-
-
1793 m2
-
15827806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625328 15827806 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 200 000 PLN (915 zł/m2)

-
-
2404 m2
-
15705749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284397 15705749 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 400 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1828 m2
-
15705750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284394 15705750 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 150 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1502 m2
-
15702935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241598 15702935 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwo...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

630 000 PLN (977 zł/m2)

-
-
645 m2
-
15598529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22142002 15598529 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwock...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15857657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia 27129002 15857657 Nowoczesny bliźniak premium   Fotowoltaika + magazyn energii Klimatyzacja Smart Home 30 min do Warszawy blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego!Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny bliźniak o powierzchni 115,19 m2 na działce 372,5 m2...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 339 000 PLN (11 643 zł/m2)

5
-
115 m2
2023