• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 76

15841148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787864 15841148 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Jędrzejowie przy ul. Kieleckiej pod obiekty handlowe w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw. Wydane WZ na ok. 3000 mkw. Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:Lokalizacja: Województwo Świętokrzyskie, Powiat...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

4 500 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
27108 m2
-
15746787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25087560 15746787 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele i...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

471 680 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15433104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18425158 15433104 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 zlokalizowany przy ul Okrzei w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 1632 m2. Dom częściowo podpiwniczony, wykonany z c...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

695 000 PLN (8 688 zł/m2)

2
1
80 m2
1930
14572824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 142819 14572824 Na sprzedaż działka o pow. 6200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Potok Mały, gm. Jędrzejów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii, płaska, niezagospodarowana, nieogrodzona, w kształcie trapezu. Przybliżone wymiary dział...

Jędrzejów (Potok mały) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

144 000 PLN

-
-
6200 m2
-
15131901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10578730 15131901 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2 , (całkowitej 622,29 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 932 m2 w Jędrzejowie. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

890 000 PLN (1 431 zł/m2)

11
-
622 m2
-
15092566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9626725 15092566 Na sprzedaż teren istniejącego zakładu z możliwością jego wykorzystania do różnorodnych gałęzi przemysłu z uwagi na infrastrukturę techniczną: zakład posiada dwustronne zasilanie w energię elektryczną z rozdzielni SN-15 kV z możliwością korzystani...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

15 000 000 PLN

-
-
91690 m2
-
14869633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3703283 14869633 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 138,2 m2 (pow. całkowitej 170,20 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1216 m2 w Jędrzejowie. Budynek wzniesiony w 1926 roku. Materiał konstrukcyjny: cegła, dach kryty dachówką ceramiczną (dach wymaga w...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

690 000 PLN (4 059 zł/m2)

7
1
170 m2
1926
15131902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10578732 15131902 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2 , (całkowitej 622,29 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 932 m2 w Jędrzejowie. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

890 000 PLN (1 431 zł/m2)

6
2
622 m2
-
15049404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 8082227 15049404 Na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21m (front) x 125 m. Działka w kształcie p...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

5 900 000 PLN (5 364 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
15187868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12026888 15187868 Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wolica, gm. Jędrzejów . Nieruchomość położona przy głównej drodze krajowej łączącej Jędrzejów z Chmielnikiem. Wymiary działki (w przybliżeniu): 33 x 105 x 25 x 126 [m]. Dz...

Jędrzejów (Wolica) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

95 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15049252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8075019 15049252 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Działka w kształcie prostokąta, posiada dostęp do dróg publiczny...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

5 900 000 PLN

-
-
2628 m2
-
15148097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10996306 15148097 Na sprzedaż działka o powierzchni 476 m2 , położona w centrum Jędrzejowa. Dla działki wydano warunki zabudowy na budynek usługowo-handlowy z funkcją mieszkalną. Dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach (w przybliż...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

257 000 PLN

-
-
476 m2
-