• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 76

15802607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269111 15802607 Na sprzedaż lokal o powierzchni 49,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 44,42m2, - łazienki o pow. 2m2, - wc o pow. 1,8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

588 812 PLN (12 017 zł/m2)

11
-
49 m2
2026
15802584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26268929 15802584 Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,23 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 31,17m2, - łazienki o pow. 1,44m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

431 137 PLN (11 976 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15802338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26263710 15802338 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26212933 15800362 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

434 960 PLN (9 666 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15800280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210979 15800280 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15800281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26210978 15800281 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,06 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,55m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

697 716 PLN (9 061 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15800220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26209292 15800220 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 14,82m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

319 768 PLN (9 993 zł/m2)

2
-
32 m2
2026
15798102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162133 15798102 Na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość frontu części działki zabudowanej myjnią ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

690 000 PLN (427 zł/m2)

11
-
1615 m2
-
15864364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266946 15864364 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom o pow. całkowitej 137,8 m2, pow. użytkowej 111,89 m2, zlokalizowany na działce o pow. 800 m2 w Skroniowie k. Jędrzejowa. W skład domu wchodzą: PARTER - Wiatrołap 5,43 m2, - Kuchnia 11,02 m2, - Salo...

Jędrzejów (Skroniów) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

765 000 PLN (5 584 zł/m2)

4
1
137 m2
2026
15802621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269249 15802621 Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 19,88m2, - łazienki o pow. 1,74m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

274 525 PLN (10 168 zł/m2)

11
-
27 m2
2026
15802608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269112 15802608 Na sprzedaż lokal o powierzchni 54,78 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 49,50m2, - łazienki o pow. 2,33m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

651 882 PLN (12 072 zł/m2)

11
-
54 m2
2026
15802318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26263400 15802318 Na sprzedaż 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,20m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma wyjście na taras na dachu o powierzchni 124,88m2 (na wyłączność)! M...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

922 520 PLN (8 957 zł/m2)

4
-
103 m2
2026