• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jelenia Góra

Znalezionych ofert: 59

15888971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836565 15888971 Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Śnieżkę - Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m², położone w jednej z najbardziej urokliwych części Jeleniej G...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15870418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428118 15870418 Stylowe 4-pokojowe mieszkanie z kominkiem - gotowe do zamieszkania Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76 m², położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z końca...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

590 000 PLN (7 763 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15759309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25337509 15759309 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości:Działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice - u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki i góry, co spr...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

184 815 PLN

-
-
1369 m2
-
15869677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407154 15869677 **Stylowe mieszkanie 117 m² w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi**Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach**, położone w **pięknej, przedwojennej kamienicy...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

3
1
117 m2
1901
15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15823689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633213 15823689 Położone  w zielonej i malowniczej okolicy, oddalone kilka kroków od popularnych miejscowości turystycznych.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do urokliwych zakątków regionu, co czyni to miejscem idealnym dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczyn...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

739 000 PLN (7 245 zł/m2)

1
-
102 m2
1900
15850676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27004577 15850676 Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, Słoneczna DolinaOdkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to idealne połączenie nowoczesnej architektury z bliskością natury. Zap...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

780 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
90 m2
2025
15850537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26998322 15850537 Twoja Słoneczna Dolina Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 200 m² Widok na KarkonoszeMarzysz o porannej kawie z widokiem na Śnieżkę, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Odkryj Słoneczną Dolinę w Staniszowie miejsce, gdzie luksusowa architektura s...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

660 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15639598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045585 15639598 Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej drzewami, która zapewnia prywatność, ciszę i komfort wypoczynku. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową zaledwie 20 minut od Karpacza i najpopularniejszych atrakcji r...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

348 861 PLN (10 572 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15515626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20257582 15515626 Przestronne 102 m² w sercu Jeleniej Góry Klimatyczna kamienica z potencjałemPrezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysok...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

555 000 PLN (4 205 zł/m2)

3
1
132 m2
1920
15779142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766755 15779142 Dom z ogromnym potencjałem przy samym lesie Twoja oaza spokojuNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 242 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na cichym, kameralnym osiedlu pod lasem, a jednocześnie zaledwie 10...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
250 m2
1991
15818716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633087 15818716 **Atrakcyjne 3pokojowe mieszkanie po remoncie Zabobrze 75 m² 712 500 zł**Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni **75 m²**, położone na **2. piętrze** w sercu popularnego i doskonale skomunikowanego osiedla **Zabobrze**. Ni...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

655 000 PLN (8 733 zł/m2)

3
1
75 m2
1984