• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jelenia Góra

Znalezionych ofert: 59

15862384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224995 15862384 **Mieszkanie z potencjałem na Zabobrzu widok na góry, balkon, świetna lokalizacja!**  **Spółdzielczo-własnościowe** **możliwość zakupu przez obcokrajowców** bez dodatkowych formalności**Na sprzedaż oferuję **dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15741895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981723 15741895 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 375 (obręb 0018) o powierzchni 929 mkw., zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni 1.616 mkw. stanowiącym odrębną nieruchomość, położona w Jeleniej Górze przy P...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

2 115 000 PLN (1 309 zł/m2)

1
-
1616 m2
-
15863565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252200 15863565 Do sprzedania !Dom o powierzchni 176,96 m², na działce o powierzchni 865 m²,Parter:Przestronny salon (31,9 m²) z wyjściem na taras oraz ogródJadalnia z otwartą kuchnią (11,4 m²)WC (1,8 m²)Hol z klatką schodową (10,5 m²)Kotłownia (13 m²)Wiatrołap (6,3...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 850 000 PLN (10 511 zł/m2)

4
2
176 m2
2024
15821346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633149 15821346 **Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!**Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu z 2021 roku. Nieruchomość narożna, usytuowana na **4. piętrze z wi...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

789 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
1
70 m2
2021
15833669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721153 15833669 **DOM NA SPRZEDAŻ CIEPLICE** **Cena: 1 299 000 zł** **Powierzchnia domu: 166 m² w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub **dochodu pasywnego z najmu krótkoterminowego plus 23 m² ga...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 299 000 PLN (6 873 zł/m2)

4
2
189 m2
2000
15849342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26963685 15849342 Wyjątkowa nieruchomość w Sobieszowie, idealna dla inwestorów poszukujących stabilnego, pewnego i atrakcyjnego miejsca pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Lokal położony jest przy głównej drodze, w miejscu o doskonałej ekspozycji i świetne...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

240 000 PLN (5 106 zł/m2)

1
1
47 m2
1935
15424478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18250919 15424478 Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,00 m², zlokalizowane w malowniczej Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2008 roku, który dysponuje 3 kondygnacjami.Lokalizacja w bliskiej odległości od deptaku umożliwia...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

556 000 PLN (6 950 zł/m2)

4
1
80 m2
2008
15863568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252208 15863568 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.Lokal posiada wygodny, praktyczny układ pomie...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15826936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633282 15826936 **Na sprzedaż: Lokal użytkowy 43,9 m² serce Zabobrza idealny pod usługi, handel lub gastronomię**Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorców oraz inwestorów! Na sprzedaż jasny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni **43,9 m²**, położony w **najbardzie...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

1
-
43 m2
1993
15808885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26402201 15808885 Przestronne 3pokojowe mieszkanie 83 m² Jelenia Góra, ul. BogusławskiegoNa sprzedaż oferuję **słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83 m²**, położone na 2. piętrze w spokojnej części Jeleniej Góry To idealna propozycja dla osób, które cenią...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

490 000 PLN (5 904 zł/m2)

3
1
83 m2
1930
15803213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26288793 15803213 Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Jelenia Góra, Centrum**Przytulne i ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie o powierzchni 51,39 m²** położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jeleniej Góry. Budynek z 2007 roku, zadbany, z czystą klatką schodową...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

488 205 PLN (8 275 zł/m2)

2
1
59 m2
2007
15716143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24507361 15716143 Nie szukaj dalej oferta na wyłączność!!!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Jagniątkowie 71 m², cena: 580 000 zł (do negocjacji) Lokalizacja: Jagniątków, 14 km od Jeleniej GóryNa sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

580 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
70 m2
1945