• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 96

15604114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316058 15604114 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

842 100 PLN (12 030 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316056 15604111 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70,60m2 + 2X BALKON 4,30m2 - dokładny ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

809 076 PLN (11 558 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315997 15604122 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 45,10m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

538 494 PLN (11 967 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315994 15604109 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 47,60m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

580 244 PLN (12 346 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15604137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315984 15604137 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 2 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

389 610 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15746773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25087474 15746773 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej, zielonej okolicy - Katowice - Ligota, u zbiegu ulic Żołnierskiej i Armii Krajowej Powierzchnia: 728 m² Wymiary: 21x28x22x11 Kształt: niere...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

508 800 PLN

-
-
728 m2
-
15868209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje z dużym tarasem 27369243 15868209 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów oraz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

669 000 PLN (12 164 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-