• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 96

15886647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763068 15886647 Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m² z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w sercu zielo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 411 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15814225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26628751 15814225 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.1 – 47,35 m² - 496228,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

496 228 PLN (10 558 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628750 15814224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.8 - 98,19 m² - 962.262,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w bran...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

962 262 PLN (9 819 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15814222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628748 15814222 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim budynku:M 2.4 - 86,66 m² - 892.598,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w branży od pona...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

892 598 PLN (10 260 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15618835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22573930 15618835 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.9 - 63,79 m² - 695.311,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

695 311 PLN (10 864 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15618831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22573929 15618831 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.7 - 84,58 m² - 799.281 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

799 281 PLN (9 403 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15814220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628747 15814220 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.4 - 86,66 m² - 899.097,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

899 097 PLN (10 334 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15814221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628746 15814221 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.3 - 77,88 m² - 817.740,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

817 740 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15814223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628749 15814223 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.7 - 84,58 m² - 896.548,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

896 548 PLN (10 548 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15618808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22573931 15618808 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.1 – 47,35 m² - 495.517,00 zł PROMOCJAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ dział...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

495 517 PLN (10 543 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628744 15814217 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.3 - 77,88 m² - 771.012,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

771 012 PLN (9 885 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15884067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27694060 15884067 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal mieszkalny z możliwością adaptacji na LOKAL USŁUGOWY w nowym apartamentowcu !!Lokal o powierzchni 47,35 m² znajduje się na parterze budynku. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, co daje możliwoś...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

544 525 PLN (11 586 zł/m2)

2
-
47 m2
-