• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katy

Znalezionych ofert: 57

15118735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10266406 15118735 DZIAŁKA PRZY DRODZE NR 50 .. WARUNKI ZABUDOWY NA STACJE LPG I BUDYNKI GASTRONOMICZNE... 236 M OD DROGI ... Do zaoferowania działka w Kątach Czernickich bezpośrednio przy krajowej drodze nr 50 . 21 000 m2 - 230 m długości od drogi krajowej i ok. 110 m...

Kąty Czernickie (Mazowieckie, gm. Strachówka)

840 000 PLN

-
-
21000 m2
-
15767313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magazyn 750 m2 25522468 15767313 OFERTA WYŁĄCZNIE W WILSONS NIERUCHOMOŚCIOferujemy Państwu na sprzedaż  utrzymany w w bardzo dobrym standardzie budynek magazynowy posadowiony  na utwardzonej działce o powierzchni 5 tys m2. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne (własną kotłownię z ga...

Kąty Węgierskie (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

7 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
750 m2
2021
15888462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna z PnB - 2200 m² PUM 27814305 15888462 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Kątach Rybackich (Mierzeja Wiślana), obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni ok. 0,67 ha, wraz z pr...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

5 000 000 PLN

-
-
6684 m2
-
15888147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27803185 15888147 Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m² na działce o pow. 113,90m2. PARTER to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneksie o powierzchni 41m2, z salonu...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15885308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722681 15885308 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katach Wrocławskich, o powierzchni użytkowej 33,13 m², znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1910 roku w samym sercu miasta.W mieszkaniu znajdują się cztery funkcjonalne pomieszczenia: Pokój dzi...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

380 000 PLN (11 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15818207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26619777 15818207 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
15406918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17844104 15406918 Klimatyczny dom posadowiony na działce o powierzchni 541 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Kątach Wrocławskich.Nieruchomość przebudowana w 2010 roku z najwyższą dbałością o jakość i funkcjonalność. Właściciele budowali dom dla siebie, toteż w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 099 000 PLN (5 754 zł/m2)

4
1
191 m2
2011
15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15739102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919557 15739102 Sprzedaż mieszkania o powierzchni około 48 m² w Kątach Wrocławskich, zlokalizowanego w centrum, w malowniczym Rynku. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN, co daje 8 750 PLN za metr kwadratowy. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to dwupiętrow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

400 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15829614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633364 15829614 Na sprzedaż luksusowy dom w Kątach Wrocławskich o powierzchni całkowitej prawie 92 mkw. Wysokiej jakości wykończenia i luksusowe smaczki wnętrzarskie w połączeniu z funkcjonalnym układem to propozycja dla małżeństw, par ale i osób ceniących sobie wyg...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 150 000 PLN (12 637 zł/m2)

3
1
91 m2
2011
15821862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633166 15821862 Na sprzedaż działka budowlana 1921 mkw. w Kątach Wrocławskich, usytuowana przy ulicy Wrocławskiej. Idealna zarówno dla rodzin, chcących osiedlić się w Katach jak i pod inwestycję na budynki mieszkaniowe. Obecny właściciel może przedstawić potencjalne...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 728 900 PLN (900 zł/m2)

-
-
1921 m2
-
15885202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kąty Rybackie 100m od portu, 1,5km do plaży 27719687 15885202 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmodernizowany budynek o powierzchni 90 m², położony przy ul. Portowej w ma...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

839 000 PLN (9 322 zł/m2)

4
-
90 m2
-