• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katy

Znalezionych ofert: 57

15883867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27681259 15883867 Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego podwrocławskiego życia. Dostępny Dom S...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15847530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26917585 15847530 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m² na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta – dom dla całej rodziny! Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania w miejscow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15841725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26794206 15841725 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m² na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 085 zł/m2)

5
2
141 m2
2025
15867832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w pierwszej Zalewu Wiślanego 27352764 15867832 Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej.Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w centrum Kątów Rybackich przy ul. Rybackiej. Super lok...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-
15877501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem przy lesie 27570757 15877501 Dom z przeszklonym ogrodem zimowym i ogrodem zaprojektowanym przez architekta krajobrazu. Kąty, woj. zachodniopomorskie 133,10 m² pow. użytkowej działka z bezpośrednim wyjściem do lasuPrzestrzeń, światło i harmonia z naturą.Lokalizacja:Kąty to kame...

Kąty, Kąty

1 290 000 PLN (9 692 zł/m2)

4
2
133.1 m2
2017
15847857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26923848 15847857 Pięknie położona przy lesie działka o powierzchni 5328 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na duży dom jednorodzinny. Na części działki piękny las ze starodrzewiem sosnowym. Możliwość podłączenia prądu, wody, kanalizacji i gazu. Działka przylega do Choj...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

850 000 PLN

-
-
5328 m2
-
15775197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prężnie działający pensjonat w Kątach Rybackich 25663631 15775197 Ofertą sprzedaży jest prężnie działający pensjonat z własną marką i gronem stałych klientów, położony w malowniczej miejscowości Kąty Rybackie, przy ul. Wczasowej - w odległości ok. 15 minut spacerem od szerokiej, piaszczystej plaży.Budynek o powierz...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 430 000 PLN (7 079 zł/m2)

10
5
202 m2
1980
15709893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko morza i portu Kąty Rybacki 24366306 15709893 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz nieruchomości nad morzem, która łączy komfort, przestrzeń i możliwość czerpania zysków z turystyki? Ta oferta to połączeni...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 600 000 PLN (7 111 zł/m2)

6
2
225 m2
2004
15584423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21861141 15584423 Na sprzedaż 2 pokoje z aneksem kuchennym w samym Rynku w Kątach Wrocławskich.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w samym sercu Kątów Wrocławskich, w budynku z lat 70-tych XX w (budowę ukończono w roku 1971). Rynek Kątów Wrocławskich to urokliwe miej...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

480 000 PLN (10 573 zł/m2)

2
-
45.4 m2
1971
15801121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226819 15801121 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
-
151.01 m2
2025
15801113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226419 15801113 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 331 zł/m2)

5
-
130.81 m2
2025
15801114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26226421 15801114 w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z rodzinną atmosferą i komfortem codzie...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 045 zł/m2)

5
-
141.8 m2
2025