• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 38

15893234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906064 15893234 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży i komfort prywatnej strefy SPA.ApartamentowiecPolanki Park to nowoczesny, ka...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15851700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017998 15851700 Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r.Budynek Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Kołobrzegu, naprzeciw portu jachtowego i portu ry...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

710 000 PLN (16 905 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15807095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361595 15807095 Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w prestiżowej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul. Wylotowej. To idealna...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (14 694 zł/m2)

2
1
49 m2
2014
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
13898623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2205636 13898623 Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w nowoczesnym budynku o charakt...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
2011
14806618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 202660 14806618 Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 mObiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza. W obiekcie znajduje się, m.in. strefa relaksu: basen, sauna, kawia...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

718 803 PLN (21 782 zł/m2)

2
-
33 m2
2018
14701498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 165264 14701498 Do morza tylko 500 m2.Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o pow. ok. 30 m2 Łączna pow. wszystkich pomieszczeń wynosi 89,50 m2Apartame...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

2
-
57 m2
2012
15024162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7246795 15024162 Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów. Bardzo trudno jest w samym mieście Kołobrzegu znaleźć i kupić działkę w podobnej ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN

-
-
1783 m2
-
15751692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25145699 15751692 Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł bruttoNa sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo bliskim sąsiedztwie Grzybowa. Restauracja jest w pełni wyposażona - ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 980 000 PLN (23 855 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15329766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15979777 15329766 OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windąApartament wykończony w wysokim standardzie usytuowany na prestiżowym, strzeżony...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2012