• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 38

15519594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20365537 15519594 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022 r Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Koł...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
-
34 m2
2022
13203744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1507618 13203744 Kołobrzeg dom mieszkalno - wypoczynkowy położony ok. 150 m od morza. 5 minut spacerkiem od plaży w zachodniej części miasta.Dom aktualnie jest podzielony na dwa samodzielne lokale mieszkalne i zamieszkały przez dwie rodziny:- pierwszy o pow. 461,62 m...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 999 000 PLN (4 336 zł/m2)

12
-
461 m2
1989
12454838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92282 12454838 Pensjonat wczasowo - mieszkalny położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, ok. 350 m od morza,w zachodniej części miasta.Działka o pow.470 m2 własnościowa- zagospodarowana i ogrodzona.Budynek 4- kondygnacyjny, wolno stojący, dach wielosp...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

12
5
550 m2
2001
15765589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25475776 15765589 Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku apartamentowo-wy...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

685 000 PLN (17 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15519465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20363735 15519465 Apartament z dużym zewnętrznym miejscem parkingowym na dwa samochody.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 40,81 m2, usytuowany na I piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022r Budynek Baltic Marina Residence znajduje się w zac...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

680 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2022
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15856783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106184 15856783 Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,37 m2, położony nad samym morzem w nowoczesnym, mon...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2010
15651095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23329963 15651095 Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! GARAŻ W CENIEGłówne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA LAS• BALKON O POW. 13,7 m2• DO PLAŻY ZALEDWIE 300 M• MIESZ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 472 500 PLN (18 179 zł/m2)

3
1
81 m2
2021
15625038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22712133 15625038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami!Główne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI• DO PLAŻY OK 1,3 KM• W BUDYNKU DLA WŁAŚCICIELI SIŁOWNIA I SAUNA FIŃSKA ORAZ PAROWA• BARDZO DOBR...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2018
15527663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20543108 15527663 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej.Główne atuty nieruchomości:Prestiżowa lokalizacja: Idealne miejsce w sercu Kołobrzegu, gwarantujące stały przepływ klientów.Od lat funkcjonuj...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

1
-
64 m2
2008