• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 38

15057779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8471084 15057779 Dwa nowoczesne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Rezydencji Baltic Marina w Kołobrzegu, jedynie 1500 metrów od morza, w Dzielnicy Zachodniej, w pobliżu Portu jachtowego w a...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (12 982 zł/m2)

2
2
57 m2
2021
15634534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22920584 15634534 Do sprzedania piękny apartament z dużym tarasem - 11m2 oraz własnym ogródkiem - trawnikiem o pow. 37m2Lokal znajduje się na wysokim parterze ( około 1,5 m nad ziemią ) w budynku apartamentowym na osiedlu Navigator przy ul. Rybackiej w dzielnicy zac...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15862319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224363 15862319 W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł 1 100 000 złDwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię – przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego krokuTen dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

3
1
86 m2
2007
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15845076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850394 15845076 Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy – ul. Bałtycka 6b, KołobrzegNa sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu. Z mieszkania rozciąga się panoramiczny widok na...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 449 000 PLN (17 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2018
15828473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643098 15828473 Kołobrzeg, ul. Plażowa 6BJeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć — tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne warunki zarówno do życia, jak i wypoczynku. To mieszkanie, ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 999 PLN (14 706 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15841955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803029 15841955 Zupełnie nowe mieszkanie, jeszcze nie zamieszkałe, 2 pokojowe z balkonem, położone na IV piętrze budynku.Budynek nowoczesny, posadowiony na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu, czteropiętrowy z windą, wybudowanym w 2025 roku (na gwarancji), dostosowany d...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15828128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594484 15828128 Na sprzedaż mieszkanie o wielu atutach, położone zaledwie 800 m od parku nadmorskiego i pięknej zachodniej plaży Kołobrzegu - ciekawa oferta inwestycyjna jak i na własne potrzeby.Zakup mieszkania nad morzem w atrakcyjnej lokalizacji to nie tylko spos...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

439 000 PLN (13 303 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15628060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22798592 15628060 Dom jednorodzinny wolnostojący, II kondygnacyjny + duże poddasze użytkowe.Dom wybudowany w roku 1998, w stanie technicznym dobrym. Dom z atrakcyjnym funkcjonalnym układem zaspokaja swobodnie potrzeby rodziny 4, a nawet 6 osobowej.Nieruchomość jest id...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 380 000 PLN (5 111 zł/m2)

7
2
270 m2
1998
15814781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26603881 15814781 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m², zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego osiedla, które powstało w 2025 roku. Do mieszkania przynależy mi...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

390 000 PLN (15 600 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15717472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24533566 15717472 Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle PolankiZamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym, strzeżonym kompleksie Osiedle Polanki.Główne atuty nieruchomości: Wysoki s...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 280 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
77 m2
2017
15666160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23584791 15666160 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny w kompleksie ' Kapitański Mostek' przy ul. Bałtyckiej, o pow. 35,20 m2 na 2 piętrze z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek nad morzem lu...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (16 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2020