• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 65

15725076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24668708 15725076 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5 533 mkw., położony w Kobyłce przy ul. Władysława Łokietka. Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przezna...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

2 800 000 PLN (506 zł/m2)

-
-
5533 m2
-
15683381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23893245 15683381 Parterowy dom wolnostojący w doskonałym stanie, otoczony zadbanym ogrodem z ustawnym tarasem. Sąsiedztwo i willowa okolica gwarantują wygodne życie i relaks - idealne miejsce dla rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia i p...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

2 599 000 PLN (15 470 zł/m2)

4
2
168 m2
2022
15868278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27375949 15868278 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,95 mkw. z dwoma ogródkami łącznie 179 mkw- Kobyłka.Mieszkanie położone na parterze w kameralnym budynku. Duży atut to dwa ogródki: jeden od frontu z miejscem do parkowania oraz drugi- pryw...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

686 000 PLN (10 554 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15435731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18495653 15435731 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce.Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaskaW okolicy liczne nowe domy jednorodzinne, w pobliżu znajduje się zespół szkół, rezerwat przyrod...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 318 800 PLN

-
-
1884 m2
-
15848684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26947068 15848684 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w świetnej lokalizacji przy ul. Krechowieckiej w Kobyłce. Działka ma powierzchnię 768 m2 o wymiarach 16,5 m x 48 m co stanowi idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media dostępne w dr...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

670 000 PLN

-
-
768 m2
-
15688382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23987203 15688382 Teren inwestycyjny (zespół 23 działek) w miejscowości Kobyłka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie.Lokalizacja:Kobyłka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie.Kameralne położenie pośród zieleni, z dala od ruchliwych ulic.Nieruchomość w sąs...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

3 539 736 PLN

-
-
5064 m2
-
15805567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26310823 15805567 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, dwoma miejscami parkingowymi (jednostanowiskowy garaż w budynku oraz miejsce postojowe) i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! Mieszkanie po...

Kobyłka (Nadarzyn) (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 050 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
98 m2
2019
15764628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25452471 15764628 Szanowni Państwo polecam parter  w kameralnym i luksusowym osiedlu w  podwarszawskiej Kobyłce. Osiedle Leśna Polana przy ul. Mieszka I w otulinie lasu. Pokazowe osiedle z piękną zabudową, zielenią i dobrą spójną architekturą. Zamknięte i zamiesz...

Kobyłka (Piotrówek) (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

925 000 PLN (10 882 zł/m2)

4
1
85 m2
2011
15774107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25646779 15774107 Na sprzedaż przestronny segment skrajny z dużym ogrodem, gotowym tarasem, nawodnieniem oraz pełnym wyposażeniem. Nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej komfortu i prywatności, a także dla osób zagranicznych – zakup nie wymaga zezwolenia na udz...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 320 000 PLN (10 313 zł/m2)

4
-
128 m2
2021
15775483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25674818 15775483 Działka budowlana 774m2 w centrum Kobyłki obecnie na działce jest postawiony budynek do wyburzenia Parametry nieruchomości Powierzchnia: 774 m² Przeznaczenie w MPZP: MNU – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługi nieuciążliwe Kształt działk...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

729 000 PLN

-
-
774 m2
-
15738884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24915304 15738884 Rezydencja na sprzedaż – Kobyłka, 235 m² (pow. użytkowa 212 m²) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości – eleganckiego domu jednorodzinnego, położonego w kameralnej części Kobyłki. To miejsce, w którym komfort codziennego życia...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 899 000 PLN (8 047 zł/m2)

5
2
236 m2
2008
15647192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23229564 15647192 Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w bliskiej odległości od stolicy? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję!Z przyjemnością prezentuję piękne mieszkanie, położone w malowniczej Kobyłce, zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Oferujące aż 156,5 ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 399 000 PLN (8 939 zł/m2)

5
1
156.5 m2
2017