• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899490 15892618 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 300 PLN (18 147 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899483 15892554 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 432 PLN (17 206 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15892827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899475 15892827 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

736 950 PLN (17 138 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899474 15892765 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 321 828 PLN (15 926 zł/m2)

5
-
83 m2
2026
15892552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899472 15892552 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 086 050 PLN (17 517 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899470 15892491 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 201 390 PLN (17 163 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899461 15892763 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

822 585 PLN (18 695 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15892825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899460 15892825 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

867 969 PLN (18 467 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15892613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899458 15892613 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

821 378 PLN (18 253 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899452 15892612 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 053 270 PLN (16 719 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15892700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899451 15892700 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 441 PLN (18 410 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899448 15892488 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 920 PLN (16 136 zł/m2)

3
-
73 m2
2026