• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899447 15892823 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 955 PLN (17 441 zł/m2)

3
-
43 m2
2026
15892487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899440 15892487 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 530 PLN (17 731 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15892760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899437 15892760 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 051 149 PLN (15 927 zł/m2)

2
-
66 m2
2026
15892547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899436 15892547 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 073 638 PLN (17 317 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899435 15892610 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 574 PLN (17 025 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899434 15892486 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

758 625 PLN (17 642 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899431 15892697 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 124 550 PLN (17 571 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899428 15892485 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 114 120 PLN (17 408 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899417 15892695 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

797 331 PLN (18 543 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899412 15892818 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 664 PLN (18 333 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15892543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899409 15892543 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

814 980 PLN (18 953 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899406 15892817 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 111 698 PLN (17 370 zł/m2)

3
-
64 m2
2026