• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15892993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899685 15892993 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 995 PLN (14 576 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899682 15892991 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

811 125 PLN (12 674 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15882052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657107 15882052 Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien rozpościera się widok na panoramę miast...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (12 333 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15892213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898252 15892213 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963
15892121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898076 15892121 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898075 15892122 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

523 305 PLN (14 536 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898073 15892119 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

668 330 PLN (13 105 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898072 15892118 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898070 15892117 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

462 707 PLN (13 220 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15892123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898077 15892123 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 445 PLN (14 401 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898074 15892120 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 995 PLN (13 847 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898071 15892116 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025