• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15891706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897512 15891706 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 260 PLN (14 035 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897511 15891614 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

487 060 PLN (14 325 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897503 15891985 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 035 PLN (13 609 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897500 15891704 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 685 PLN (13 571 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15891611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897493 15891611 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skier...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 350 PLN (15 038 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897488 15891702 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

504 455 PLN (14 837 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897481 15891609 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 987 PLN (12 470 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897478 15891888 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 170 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15891801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897513 15891801 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897510 15891521 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

773 775 PLN (11 904 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897504 15891520 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

944 820 PLN (14 536 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897499 15891612 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025