• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 89

15644018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23146813 15644018 Działka w Sarbinowie- idealne miejsce, gdzie spełnisz marzenia Sarbinowo (niem. Sorenbohm) – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Miel...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

298 000 PLN (371 zł/m2)

-
-
803 m2
-
15561428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350280 15561428 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To idealne miejsce na wypoczynek, inwestycję pod wynajem lub j...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15883249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27674799 15883249 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! GOTOWIEC INWESTYCYJNY lub WYGODNY DOM DLA RODZINY!!! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana domem w zabudowie szeregowej, położona w idealnej lokalizacji nadmorskiego kurortu - w Mielnie...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

935 000 PLN (4 246 zł/m2)

10
10
220.2 m2
2007
15687419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa super apartamentowce wysoki standard do morza 300 m basen 23964190 15687419 DWA NOWOCZESNE APARTAMENTY NAD MORZEM, BASEN. MOZLIWOŚC ZAKUPU I SPRZEDAZY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW. Agencja Kowalewscy oferuje do sprzedaży dwa nowoczesne budynki apartamentowe położone w miejscowości Mielno mad morzem- 300 m od plaży. Budynek A ...

Mielno, xx

11 000 000 PLN (9 083 zł/m2)

12
-
1211 m2
-
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15880993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620599 15880993 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 84.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.be-3MxknUwUy8 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 78, o powierzchni 2500 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

84 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15880995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620600 15880995 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 88.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.bey8Q9E7AIV1Q Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 77, o powierzchni 2700 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

88 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15884346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699461 15884346 Na sprzedaż piękna działka położona w pierwszej linii zabudowy w Unieściu części miasta Mielna. Działka oznaczona w Studium jako BP (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy).Budowa budynku mieszkalno - usługowego.Wskaźnik powierz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

899 000 PLN

-
-
753 m2
-
15883706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675425 15883706 WYŁĄCZNIE U NAS ! NOWA CENA 4.990.000, 00 ZŁOTYCH.PENSJONAT W CENTRUM MIELNA OKAZJA !Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno,Pensjonat składający się z 2 domów. W pierwszym budynku piękne mieszkanie dla właściciela o...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (6 238 zł/m2)

12
-
800 m2
2009
15853368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marzysz o własnej oazie spokoju? 27049646 15853368 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Marzysz o własnej oazie spokoju? Wyjątkowe działki w Mielnie czekają!Szukasz przestrzeni, która łączy potencjał inwestycyjny z bli...

Mielno (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

152 610 PLN

-
-
15261 m2
-
15726819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24705871 15726819 Działka nad jeziorem położona w miejscowości Mielno obok Węgorzyna. Działka duża, teren płaski obecnie porośnięty trawami. Uzbrojenie blisko. Właściciele wystąpią o warunki zabudowy. Powierzchnia działki 1 ha 1290m2. jest możliwość zakupu działki s...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

170 000 PLN

-
-
11290 m2
-