• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 89

15629514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22829745 15629514 Działka rolna ( III klasa ziemi) położona na jeziorem w miejscowości Mielno. Teren płaski do najbliższych zabudowań ok 200 m. Przy tak dobrej klasie ziemi nie otrzyma się warunków zabudowy, jednak dla ochotników spędzania czasu nad jeziorem, na swoj...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

47 000 PLN

-
-
3440 m2
-
15293428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14985233 15293428 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMANLicencja PFRN nr 28679tel. 602 101 602WYJĄTKOWE MIEJSCE I WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POZWOLENIEM NA ROZBUDOWĘOtoczenie nieruchomości:Działka graniczy z jeziorem. Do morza zaledwie 500 m w linii prostej. Nieruchomość składa s...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

9 000 000 PLN (10 588 zł/m2)

12
-
850 m2
2010
15785256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25870735 15785256 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do wypoczynku...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

579 000 PLN (15 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15826546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634924 15826546 Świetna oferta !Komfortowy apartament w Mielnie, rzut beretem od morza i jeziora Jamno.Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 piętrze budynku z 2009r. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Mielna,...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15766106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25498581 15766106 Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł !Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spokojnym miejscu, z okien widok na zieleń. Odległość do morza wynosi około ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

429 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
-
66 m2
1920
15421813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18188253 15421813 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, położonym zaledwie 120 m do morza.Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowego apartamentowca z 2022 roku, w spokojnej okolicy Mielna. Okolica pozwalająca odetchnąć od codziennych problemów...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

507 000 PLN (15 844 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15404385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17783213 15404385 Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, to gwarancja niezapomnianych zachodów słońca. W otoczeniu wydm, posiada b...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15259951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14074296 15259951 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2.Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-wschodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o po...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

779 093 PLN (17 313 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15259841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14072368 15259841 Trzypokojowy apartament z jakuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament M-IV-28 o pow. 72,12 m2 z możliwością instalacji jakuzzi na tarasu.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-wsc...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 550 003 PLN (21 528 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15253668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13898104 15253668 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony północno-wschodnie-południowej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

714 002 PLN (16 227 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
14786749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31423 14786749 Tylko u nas !!W ofercie działka o powierzchni 1757 m2 położona w miejscowości Strzeżenice z Warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Opis nieruchomości:Działka w kształcie prostokąta, płaska, niezabudowana.Stan prawny gruntu: własność z (KW) be...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

185 000 PLN

-
-
1767 m2
-
15421818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18188252 15421818 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu, położonego w odległości zaledwie 120 m do morza.Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowej willi z 2022 roku, w spokojnej okolicy Mielna. Pozwalająca odetchnąć od codziennych proble...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

862 000 PLN (15 123 zł/m2)

3
1
57 m2
2022