• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mikołów

Znalezionych ofert: 33

15866399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320659 15866399 Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skotnica w centrum Mikołowa....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

449 000 PLN (11 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15676809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23779919 15676809 Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m², położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje wyjątkowy widok oraz bliskość przyrody. Działka ma regularny, prostokątn...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (290 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
15850551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998585 15850551 Nowoczesny, komfortowy dom u podnóża punktu przyrodniczo krajobrazowego ‘’WZGÓRZE KAMIONKA’’ z malowniczym, unikatowym widokiem z ogrodu i tarasu na Katowice - Ochojec, Podlesie, Bażan...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 990 000 PLN (8 844 zł/m2)

5
-
225 m2
2009
15893684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27916054 15893684 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN

-
-
2245 m2
-
15867817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352303 15867817 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN (3 483 zł/m2)

11
-
715 m2
1950
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15891251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893187 15891251 Ten dom ma ponad 100 lat, swoje humory, trochę skrzypiącą duszę i klimat starego śląskiego domu, w którym życie po prostu toczyło się latami. Był na bieżąco konserwowany i utrzymany, także znajdziesz tam też nowoczesne ogrzewanie, czy...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

990 000 PLN (5 351 zł/m2)

6
-
185 m2
-
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15858601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151098 15858601 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.Opiekun ofertyMichał Dobrowolski tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- pok...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

530 000 PLN (9 636 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15871912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27480663 15871912 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m², położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (Mikołów), przy ul. Starych Młynów.Nieruchomość ma regularny kształt, co daje duże możliwości zagospodarowania i realizacji wymarzonego dom...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (364 zł/m2)

-
-
960 m2
-
15517228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20305274 15517228 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó j, z...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15517230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20305273 15517230 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

439 000 PLN (8 283 zł/m2)

2
-
53 m2
2016