• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mikołów

Znalezionych ofert: 35

15858603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151100 15858603 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu Apartamenty na Gniotku.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

450 000 PLN (10 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15866399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320659 15866399 Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skotnica w centrum Mikołowa....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

449 000 PLN (11 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15798510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26172714 15798510 ZOSTAŁY OSTATNIE TRZY SEGMENTY !Jagodowy Zakątek wyjątkowe osiedle w Mikołowie zostały tylko 3 domy!Jagodowy Zakątek to kameralna inwestycja deweloperska zrealizowana przez Naxo Invest Sp. z o.o. w prestiżowej dzielnicy Kamionka w Mikołowie. To mie...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 274 zł/m2)

4
2
124 m2
2025
15798511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26172713 15798511 ZOSTAŁY OSTATNIE TRZY SEGMENTY !Jagodowy Zakątek wyjątkowe osiedle w Mikołowie zostały tylko 3 domy!Jagodowy Zakątek to kameralna inwestycja deweloperska w prestiżowej dzielnicy Kamionka w Mikołowie. To miejsce, które łączy nowoczesną architekturę,...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

899 000 PLN (7 192 zł/m2)

4
2
125 m2
2025
15676809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23779919 15676809 Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m², położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje wyjątkowy widok oraz bliskość przyrody. Działka ma regularny, prostokątn...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (290 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
15727949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24727922 15727949 Zamieszkaj blisko natury. Szukasz działki, na której postawisz Swój Dom . Potrzebujesz przestrzeni do rozwoju swojej pasji ilub biznesu . Chcesz mieć bliski kontakt z naturą . Twoje obecne mieszkanie lub dom szeregowy to...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

399 000 PLN

-
-
844 m2
-
15785642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny w Mikołowie. 25887816 15785642 NA SPRZEADŻ Dom dwurodzinny w zielonej części Mikołowa Dom dwurodzinny w Mikołowie przy ul. Jaskrów - blisko centrum, z dużą działką i potencjałem!Poszukujesz miejsca do życia i pracy w jednym miejscu ? Ta propozycja jest idealna dla ciebie.Oferuje...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

850 000 PLN (4 381 zł/m2)

7
2
194 m2
1956
15491236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19757154 15491236 NOWE OSIEDLE DOMOW JEDNORODZINNYCH Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GRANICY KATOWIC I MIKOŁOWA. Lokalizacja: Dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana jest z bogatej zieleni i atrakcyjnych widoków....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

965 600 PLN (7 915 zł/m2)

4
-
122 m2
2024
15491292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19757145 15491292 NOWE OSIEDLE DOMOW JEDNORODZINNYCH Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GRANICY KATOWIC I MIKOŁOWA. Lokalizacja: Dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana jest z bogatej zieleni i atrakcyjnych widoków....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

1 100 800 PLN (8 215 zł/m2)

5
-
134 m2
2024
15824704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26618543 15824704 Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w Mikołowie, dzielnica - Mokre w urokliwym zacisznym miejscu na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja: Mikołów, ul. Podgórna - dz...

Mikołów (Mokre) (Śląskie, gm. Mikołów)

300 000 PLN

-
-
710 m2
-
15813095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556421 15813095 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,88 m2, zlokalizowane w bloku po termomodernizacji, przy ul. Słowackiego w Mikołowie. Poza funkcjonalnym rozkładem, dwoma balkonami oraz pierwszym piętrem - lokalizacja to niewątpliw...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

315 000 PLN (6 866 zł/m2)

2
1
45.88 m2
1971
15791532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widoki-Pola iLasy/Prąd-przyłącze/Woda przy działce 25993789 15791532 DZIAŁKA Z WIDOKAMI NA ŁĄKI, POLA i LASY.CICHA I SPOKOJNA OKOLICADOSTĘPNE MEDIA : PRĄD - gotowe przyłącze, WODA - 1,8 m od granicy działkiIDEALNIE PŁASKA DZIAŁKANa sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 33980 o pow. 746 m2 położona wśród terenów zi...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

315 000 PLN

-
-
746 m2
-