• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 118

15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
15863651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253878 15863651 Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie - urządzona kuchnia z AGD - widna łazienka - garderoba - duży holl Z salonu...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

980 000 PLN (9 423 zł/m2)

4
-
104 m2
1965
15503097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19988407 15503097 Na sprzedaż oferuję niezwykłą willę o nazwie Antonin o powierzchni użytkowej 230 m²  Została ona wybudowana w 1905 roku i znajduje się w samym ścisłym centrum Milanówka w cenie 2 350 000 PLN.Wnętrze klatki schodowej zostało zaprojektowane w sposób um...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (10 217 zł/m2)

11
-
230 m2
1905
15699815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24176040 15699815 Na sprzedaż urokliwy dom w Milanówku o powierzchni użytkowej 55m2, jego cena wynosi 1 300 000 PLN. Nieruchomość została wybudowana w roku 1956, z możliwością ogrzewania gazowego miejskiego oraz węglowego. Ta wyjątkowa oferta znajduje się w spokojnej ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

2
1
55 m2
1956
15889607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856394 15889607 Działka z lasem!Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy !Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki od 5,70%o do 11,33%.Szerokość elew...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 096 500 PLN

-
-
3717 m2
-
15838535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733228 15838535 Mieszkanie w willi w centrum!Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w sercu Milanówka, w otoczeniu zieleni...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 112 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
89 m2
-
15889603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856390 15889603 Wybuduj swój wymarzony dom w zielonym Milanówku, enklawie przyrody.Kształtna, słoneczna działka o powierzchni 1370 m2 położona w południowym Milanówku.Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzi...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

549 000 PLN

-
-
1370 m2
-
15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15887786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27794231 15887786 Działka marzeń w ciszy i zieleni!Unikalna działka w południowej części Milanówka charakteryzująca się doskonałymi możliwościami zabudowy i idealnym położeniem dla wszystkich tych, którzy cenią zieleń, śpiew ptaków i pragnących mieszkać z dala od ucią...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

790 000 PLN

-
-
1412 m2
-
15888834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830114 15888834 Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m² została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii i swobodzie codziennego życia. Już od progu uwagę...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 490 000 PLN (5 496 zł/m2)

10
3
817 m2
1938
15888406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27813770 15888406 Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka.Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej dzielnicy, składają się:- duży salon z balkonem- dwie duże sypialnie (jedna z kominkiem)- Łazienka- Kuchnia- hol z d...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 280 000 PLN (12 190 zł/m2)

3
-
105 m2
-