• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 118

13751479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2054873 13751479 Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce.Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie dwóch niezależnych przestrzeni parteru i piętra.Media miejskie w ul...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (6 317 zł/m2)

12
-
372 m2
1905
15725020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668278 15725020 Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodzinyKomfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej i zielonej części Milanówka Północnego.Dom został wybudowany z cegły w 2000 ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 550 000 PLN (6 982 zł/m2)

6
3
222 m2
2000
15888213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807071 15888213 Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni!Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.!PARTER : przeszklony salon z wyjściem na zielony ogród- kuchnia z jadalnią- WC- prze...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 950 000 PLN (11 963 zł/m2)

5
2
163 m2
2022
15888216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807072 15888216 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Milanówku o pow.2500 m2 o wymiarach ok. 39 x 60 m Dojazd do posesji drogą gminną, wszystkie media miejskie przy działce.Bardzo dobra lokalizacja, do stacji PKP około 5 minut pieszo.Zapraszam do o...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 500 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15888212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807069 15888212 Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do WKD 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa, centrum handlowe Vendo Park w podobnej odległości. Do centrum miasta ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

899 000 PLN

-
-
1953 m2
-
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15887785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794229 15887785 Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka.Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania dofinansowania na remont. Właściciel wykonał projekt, uzgodnił go z konserwatorem i uzyskał stosowne zgody ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

8
-
250 m2
1910
15887482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27784214 15887482 Kształtna, widna działka 1720 m2 położona w zielonej i spokojnej części południowego Milanówka.Działka narożna, bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej.Prąd, woda i gaz miejski przy działce.Najbliższą zabudowę stanowią tereny zielone i nowe domy...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

722 000 PLN

-
-
1720 m2
-
15887683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27791157 15887683 Bardzo ładna działka , położona w okolicy domów jednorodzinnych , blisko WKD. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha i spokojna okolica. Działka położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinny...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 500 000 PLN

-
-
1810 m2
-
15868709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27388839 15868709 Wygodne, przestronne mieszkanie w samym sercu Milanówka!Lokal o powierzchni 27 m2 położony na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy.Do lokalu przynależy komórka lokatorska 2,3 m2.Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładó...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

365 000 PLN (13 036 zł/m2)

1
-
28 m2
1920
15887680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27791150 15887680 Do sprzedania działka w centrum Milanówka !Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum.Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania , na dole lokale użytkowe, piwnicaZakładany PUM 759 m2.Lo...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 350 000 PLN

-
-
473 m2
-
15887339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27780857 15887339 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 958 m² położona w malowniczej miejscowości Milanówek, przy ulicy Rososzańskiej.-  jedną z bardziej prestiżowych lokalizacji w Milanówku, oferującą dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień oraz bliskość...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

399 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
1958 m2
-