• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osówiec

Znalezionych ofert: 53

15607057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22353402 15607057 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny)Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5 m.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.W drodze przy działce prąd i świ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

360 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14543598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140091 14543598 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz.Obecnie działka ma zgodnie z MPZP status rolnej.Działka w trakcie odrolnienia.Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: szerokość (od drogi) ok 64 m x o...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

722 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15887877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796899 15887877 Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość została w...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (12 927 zł/m2)

5
2
123 m2
2026
15878253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27591437 15878253 Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550mRozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m2. Pokój 11,82m3. Pokój dzienny z aneksem 48,6m4. Łazienka 3,01m5. Kotłownia 3,81m6. Garaż jednostanowiskowy 21,74mPiętro 1.Hall 6,71m2. Pokój 12,78m...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 152 600 PLN (7 388 zł/m2)

6
2
156 m2
2026
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15876885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558195 15876885 Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów.Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja dokupienia pięknej działki obok, aby uzyskać ponad 2900m2 (cena do negocj...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15887412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27783145 15887412 Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny.Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera.Najbliższą zabudowę stanowią nowe domy jednorodzinne na kameralnym, be...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15887110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27777286 15887110 Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera, zlokalizowana na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinny...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2025
15763246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25420231 15763246 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do wykończenia według własnych potrzeb.Powierzchnia użytkowa domu to ok. 85 m, na działce...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

699 000 PLN (8 224 zł/m2)

4
1
85 m2
2024
15886117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27748295 15886117 Piękna działka budowlana w Osowcu, gmina Żabia Wola w otoczeniu lasów (przy drodze gminnej).Powierzchnia 1730 m2 (prostokąt około 34x50), na części terenu znajdują się drzewa, co pozwala na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni pod docelową nieruchomość....

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

750 000 PLN

-
-
1730 m2
-
15835143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27207341 15835143 Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2.Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami.Posadowiony w cichej, zielonej okolicy lasów, w otoczeniu przyrody.Dużo tras spacerowych i do uprawiania wszelkich...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

6
2
153 m2
2018