• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osówiec

Znalezionych ofert: 53

15880982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27620169 15880982 Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy, idealna dla osób szukających miejsca na budowę domu z dala od zgiełku. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co zapewnia jasne warunki zabudowy...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

630 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15563948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21411390 15563948 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Osowiec, w powiecie monieckim, w gminie Goniądz. Polecamy działkę o powierzchni 3800m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach około 30x113. Teren, na którym położona jest działka objęty jest...

Osowiec (Podlaskie, gm. Goniądz)

149 000 PLN

-
-
3800 m2
-
15303750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15251234 15303750 Nieruchomość urządzona według projektanta.Nowoczesna bryła jak i wnętrze domu. Dom wolnostojący na działce 1004 m2.Dobry dojazd do Warszawy trasą S8 .W niespełna 30 minut jesteś w centrum Stolicy.Do Grodziska Mazowieckiego zaledwie 6 km a tam pełna i...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 599 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
171 m2
2022
15849880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982096 15849880 Dom wolnostojący o powierzchni około 80 m2 usytuowany w Osowcu.Działka ma powierzchnię 1000 m2 - jest w pełni zagospodarowana ( krzewy, trawnik), podjazd z kostki + wiata na samochódWybudowany technologią murowaną w 2019 rokuJest strych (możliwość z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 175 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
80 m2
2019
15718435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552626 15718435 Na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-usługowy o pow 350 mkw, który stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Nieruchomość składa się z trzech mieszkań o powierzchniach 38 m², 37 m² oraz 26 m², usytuowane na 1 piętrze. Każde z mieszkań jest przestron...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
5
350 m2
2018
15454551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18943069 15454551 Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 143 m², zbudowany z gazobetonu, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Nieruchomość znajduje się w bocznej ulicy, z dala od drogi głównej w miejscowości Osowiec,  3km  od Grodziska...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

790 000 PLN (5 524 zł/m2)

4
1
143 m2
2024
15323922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny centrum handlowe 15785614 15323922 Prezentujemy ofertę planowanej inwestycji budowy Galerii handlowej w Osowcu gmina Żabia Wola. Łącznie do sprzedaży około 1200 m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się lokale o różnych powierzchniach - od około 40 m2, poprzez lokale 6070 m2, 90...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

437 760 PLN (9 517 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15322916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15760273 15322916 Do sprzedaży budynek przedszkolny i żłobek, którego budowę deweloper rozpocznie po znalezieniu klienta. Inwestycja planowana w miejscowości Osowiec gmina Żabia Wola. Deweloper posiada pozwolenie budowlane. Inwestor obecnie prowadzi przedszkole w okol...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

3 500 000 PLN (5 645 zł/m2)

11
-
620 m2
-
15306031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15329326 15306031 Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warszawy. Działka ma także dostęp do drogi gminnej. Dla terenu opracowywany ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 040 000 PLN

-
-
6800 m2
-
15221518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13092935 15221518 Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały dojazd komunikacją publiczną, j...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
330 m2
2019
15790661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25973285 15790661 Przedstawiamy piękny dom o pow. użytkowej 240 m2 na działce o pow. 1100 m2 z zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami.Dom solidnie wybudowany (Porotherm), ocieplony wełną, dachówka ceramiczna. Wykończony z dbałością o szczegóły i wysoką jakość, w peł...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 800 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
2
240 m2
2008
15780415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25801640 15780415 Na sprzedaż działka budowlana usytuowana w Osowcu w pięknej uroczej okolicy. Wokoło nowe domy jednorodzinne.Działka w pobliżu trasy Warszawa - Katowice (S8) 25 km od Warszawy, 5 km. od Grodziska Maz. Sąsiedztwo całkowicie nieuciążliwe , cicha i miła ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

800 000 PLN

-
-
2327 m2
-