• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 63

15857666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27129006 15857666 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na os. Ogrody w Ostrowcu Św.Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na 2 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal składa się z 4 pokoi ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

339 000 PLN (4 934 zł/m2)

4
1
68.71 m2
1980
15603137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22248862 15603137 Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę nr 36 o powierzchni 630 m² przy ulicy Kuźnia w miejscowości Ostrowiec Św.. Na działce obecnie znajduje się blaszany garaż, piwnica podziemna oraz drewniany dom z 1920 roku o powierzchni zabudowy 47m² do rozbiór...

225 000 PLN

-
-
630 m2
-
15820938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574753 15820938 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie przy ul. Iłżeckiej 65 w Ostrowcu Św.Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 57,76m2 mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Iłżeckiej 65 w Ostro...

289 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1980
15820937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574767 15820937 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz, na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim.Przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 68,93 m², położone na 9 piętrze 10-piętrowego bloku na ...

409 000 PLN (5 934 zł/m2)

3
1
68.93 m2
1975
15820957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574771 15820957 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. - istnieje możliwość dokupienia garażu!Nowoczesne, ustawne unikalne na rynku mieszkanieapartament...

699 000 PLN (7 728 zł/m2)

3
1
90.45 m2
2012
15820929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26596330 15820929 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom 226m2 z działką z dostępem do drogi z dwóch stron oraz 2 budynki użytkowe.Działka umiejscowiona jest w strategicznym miejscu miasta czyli na skrzyżowaniu ul. Polnej i ul. Radwana. To jeden z...

799 000 PLN (3 535 zł/m2)

8
2
226 m2
1950
15820950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26574756 15820950 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulne, mieszkanie z balkonem w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Stawki 50.Częściowo meblowane, ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,58m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku n...

199 000 PLN (5 593 zł/m2)

1
1
35.58 m2
1990
15820944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574781 15820944 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św.Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim piętrze na ul. Staszica w Ostrowcu Św. Lokal składa się z ...

239 000 PLN (4 889 zł/m2)

3
1
48.89 m2
1950
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15773763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25635928 15773763 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej. Lokal o powierzchni 46,44 m² przeszedł generalny remont i jest gotowy do wprowadzenia — jeszcze pachnie świeżością! W skład mieszkania ...

265 000 PLN (5 706 zł/m2)

3
1
46.44 m2
1967
15690092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23997740 15690092 Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną. Nieruchomość gruntowa składa się z trzech działek, z czego dwie są zabudowa...

1 200 000 PLN (2 233 zł/m2)

1
-
537.3 m2
2011
15608588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22376744 15608588 Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowo-handlowy – Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Siennieńska Oferujemy Państwu lokal o powierzchni 86,13 m² usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy z 1959 roku. Przez wiele lat funkcjonował tu sklep z modą mę...

399 000 PLN (4 633 zł/m2)

1
-
86.13 m2
-