• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 106

15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15641000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24455876 15641000 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony trzeci przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w peryferyjnej części Szklarskiej Poręby przyul. Wiejskiej w granicach dzia...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

1 040 000 PLN (382 zł/m2)

-
-
2719 m2
-
15411594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940239 15411594 Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku.W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami, zaprojektowane w stylu alpejskim oraz przygotowane pod najem krótkoterminowy...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

749 999 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15731911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796909 15731911 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

12 000 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
-
1880 m2
-
15719747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24580147 15719747 Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry Szklarska Poręba Dolna NOWA CENA: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone w spokojnej części Szklarskiej Poręby Dolnej...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

319 000 PLN (5 596 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15221724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13098270 15221724 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

12 000 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
-
1880 m2
-
15891308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894432 15891308 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, który łączy komfort, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania idealna propozycja dla osób szukających gotowej do zamieszkania nieruchomości bez dodatkowych nakładów finansowych.Budynek został wybudowany w 2...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

1 030 000 PLN (5 659 zł/m2)

6
2
182 m2
2009
15813125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557615 15813125 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

561 152 PLN (13 050 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15731886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796927 15731886 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

9 000 000 PLN (4 787 zł/m2)

12
-
1880 m2
1900
15503789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20006012 15503789 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

9 000 000 PLN (4 787 zł/m2)

12
-
1880 m2
1900
15508308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament wykończony pod klucz ! Zakochaj się 20114700 15508308 Zapraszam do kontaktu!!!Roma Deka .Specjalista ds. sprzedaży.tel. 508-332-248APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! DLA OSÓB ZAI NTERESOWANYCH PRZESYŁAMY FILMY Z APARTAMENTU PO WYKOŃCZENIU. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

799 500 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15701375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24218084 15701375 Działka budowlana 27 arów – Poręba Dzierżna k. Wolbromia – Okazja inwestycyjnaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 27 arów (numer działki 85) w miejscowości Poręba Dzierżna, gmina Wolbrom, woj. małopolskie.Najważniejsze informacje:Działka w ca...

Poręba Dzierżna (Małopolskie, gm. Wolbrom)

100 000 PLN

-
-
2693 m2
-