• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 106

15890939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883626 15890939 Poręba Żegoty, gmina Alwernia. Działka o pow. 1600 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną. Działka z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej, ze starym domem (do rozbiórki). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia...

Poręba Żegoty (Małopolskie, gm. Alwernia)

210 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15890945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883586 15890945 *zdjęcia należą do właściciela oferty Atrakcyjna działka 89 a! Działka budowlana 8900 m2, w miejscowości Poręba Żegoty, ok. 29 km od Krakowa. Piękna działka o lekkim nachyleniu południowo-wschodnim, w pobliżu której znajduje się zale...

Poręba Żegoty (Małopolskie, gm. Alwernia)

720 000 PLN

-
-
8900 m2
-
15886839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27768790 15886839 Wyjątkowa działka z widokiem na góry Szklarska PorębaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni  1 0313 ha, położona w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości w Karkonoszach Szklarskiej Porębie. Nieruchomość oferuje niepowtarzaln...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 500 000 PLN (242 zł/m2)

-
-
10313 m2
-
15845590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26863930 15845590 Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem PorębaSzukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzch...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

179 000 PLN (5 424 zł/m2)

1
1
33 m2
1985
15841966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803018 15841966 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na własnej skórze.Ten apartament to nie tylko wygodne miejsce do zamieszk...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

680 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
28 m2
2024
15889504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27851962 15889504 Działka rolna Poręba-NiwkiPolecam Państwu działkę rolną w miejscowości Poręba w dzielnicy Niwki, gmina Poręba, powiat zawierciański.Działka nr 1131 o powierzchni 4806m2 i wymiarach: szerokość 10m x długość 480m.Rodzaj użytku:- łąki: klasa IV o pow. 1...

Poręba (Niwki) (Śląskie, gm. Poręba)

35 000 PLN

-
-
4806 m2
-
15494001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19797944 15494001 Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 1073m2 w miejscowości Szklarska Poręba - Biała dolina Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną.Teren...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

699 000 PLN

-
-
1073 m2
-
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557616 15813126 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543514 15812661 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557611 15813117 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

442 382 PLN (11 956 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15818450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649467 15818450 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

356 155 PLN (9 626 zł/m2)

2
1
37 m2
2025