• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań Centrum

Znalezionych ofert: 26

15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15863267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem, bez PCC, 0% prowizji 27242006 15863267 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze w kompleksowo zrewitalizowanej i przebudowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Lokal znajduje się w budynku oddanym do użytku w lutym...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (18 710 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15863269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje, balkon! Bez PCC, 0% prowizji 27242005 15863269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 43,24 m², położonego na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Budynek oddany do użytku w lutym 2025 roku łączy historyczny charakter z nowoczes...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15863266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w nowej kamienicy, bez PCC, 0% prowizji 27242004 15863266 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 43,24 m², położonego na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Budynek został oddany do użytku w lutym 2025 roku i łączy historyczny charakter z...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (18 581 zł/m2)

3
1
43 m2
2025
15839016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogródkiem w centrum Poznania 26737516 15839016 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania z prywatnym ogródkiem, położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Garbary przy ul. Garbary 43 w Poznaniu. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w ścisłym centrum miasta - ...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (15 600 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15776977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25724785 15776977 Na sprzedaż mamy zabytkową kamienicę w samym centrum Poznania, tuż przy Starówce!MOŻNA TEŻ KUPIĆ POJEDYŃCZE (OK. 40M2) APARTAMENTY - CENA: 13 600 ZŁM2    ( STAN DEVELOPERSKI )Obiekt za zgodą konserwatora zabytków jest obecnie remontowany. Każde piętr...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 100 000 PLN (13 667 zł/m2)

11
-
300 m2
1790
13471837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23385 13471837 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT z 1913 r po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca. Działka 2100 mkw. powierzchnia: 2845 mkwłącznie: kompletnie wyposażonych 1...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (12 773 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960