• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Poznań Centrum

Znalezionych ofert: 26

15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
15434979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18466358 15434979 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca.Powierzchnia działki 2100 mkw.powierzchnia użytkowa budynku: 2845 mkwłącznie wyposaż...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
11479368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 403980 11479368 Wyjątkowa kamienica w sercu poznańskiego Starego MiastaPrezentujemy stylową kamienicę usytuowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Budynek, odbudowany w latach 50. XX wieku, harmonijnie łączy powojenną architekturę z autentycznym, średniowiec...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 000 000 PLN (13 187 zł/m2)

11
-
455 m2
-
15786580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25911630 15786580 Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu PoznaniaNOWA IKONA POZNANIACentrum miasta – ul. Wroniecka 11aPowierzchnia działki: 2 100 m²Możliwy PUM: nawet 7 000 m2To nie jest zwykła działka inwestycyjna – to miejsce z duszą i histori...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

35 000 000 PLN

-
-
2100 m2
-
15786578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25911627 15786578 Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu PoznaniaNOWA IKONA POZNANIACentrum miasta – ul. Wroniecka 11aPowierzchnia działki: 2 100 m²Możliwy PUM: nawet 7 000 m²To nie jest zwykła działka inwestycyjna – to miejsce z duszą i histori...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

35 000 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
-
2100 m2
-
15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15740683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24955453 15740683 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (23 870 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15814125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635104 15814125 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIRezerwacja do 27.01 (dla Pani Olgi).Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szyperskiej 13 w Poznaniu, w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio nad Wartą.Największym atutem nieruchomości jest jej wyjątk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

725 000 PLN (13 426 zł/m2)

2
-
54 m2
2005
15717465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24533539 15717465 Mieszkanie z charakterem w centrum Poznania – doskonałe na inwestycję!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat starych kamienic oraz prestiż...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

745 000 PLN (13 448 zł/m2)

2
-
55.4 m2
-
15391023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w ścisłym Centrum Poznania 17505387 15391023 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym piętrze w bloku ( tzw plomba ) Powierzchnia : całkowita 85m2 , ( użytkowa 77,7m2) Cena: 970 000Idealna lokalizacja - w śc...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (12 597 zł/m2)

3
1
77 m2
2005
15461527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 58m2 Św.Marcin 19087247 15461527 Mieszkanie w Centrum Poznania - Święty MarcinZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 58,8 m², położonego w sercu Poznania, przy ulicy Święty Marcin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w odrestau...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

737 000 PLN (12 707 zł/m2)

2
1
58 m2
1979