• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

15653569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23353747 15653569 Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Radomia?To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Witolda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To ponad 100 m² przestrzeni (121 m² ze skosami), z trzema sypialniami, dwiema łazienkami ora...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

580 000 PLN (5 370 zł/m2)

4
2
108 m2
1993
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15840523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26777511 15840523 Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w Radomiu przy ul. Mariackiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla mieszkania, ceniących sobie spokój i wygodę własnego kawałka ziemi.Dom o powierzchni 54 mkw składa się z dwóch przes...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

450 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15824461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633233 15824461 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę.Wyceniona na 390 000 zł, daje konkurenc...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
2154 m2
-
15801145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26227453 15801145 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 mkw, usytuowanego w sercu osiedla Akademickiego w Radomiu. Położone na 10. piętrze, to urokliwe mieszkanie oferuje przepiękne widoki i doskonałą lokal...

Radom (Os. akademickie) (Mazowieckie, gm. Radom)

435 000 PLN (5 959 zł/m2)

3
1
73 m2
1978
15693275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060671 15693275 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej przy jednej z głównych arterii Radomia - ul. Struga.Ta imponująca działka inwestycyjna o powierzchni 8 512 m² stwarza niepowtarzalne możliwości dla ambitnych...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

4 700 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
8512 m2
-
15634030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22908328 15634030 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Gagarina na osiedlu Ustronie w Radomiu.Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wyna...

Radom (Ustronie) (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

4
1
64 m2
1980
15826712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633270 15826712 Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji.Prawie 70 m² i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie.KLUCZOWE PARAMETRY* 69,2 m²* 4 pokoje* 1 piętro* Balkon* Miejsce postojowe za szlabanem* P...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

380 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1971
15790113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952940 15790113 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w sercu Radomia, w dzielnicy Glinice. To przestronne, 30-metrowe lokum usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, co zapewnia komfort i intymność.Mieszkanie oferuje...

Radom (Glinice) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15776774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25717736 15776774 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Radomia, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta i wszelkie udogodnienia, jakie oferuje ta lokalizacja.Mieszkanie o powierzchni 38 mkw ofer...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

215 000 PLN (5 811 zł/m2)

1
1
37 m2
1980
15801399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26240956 15801399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,95 m² zlokalizowane w Radomiu, na Osiedlu XV-lecia przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze i oferuje zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. To idealna propozyc...

Radom (Os. xv-lecia) (Mazowieckie, gm. Radom)

285 000 PLN (5 377 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15779331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25771480 15779331 Oferuję działkę przemysłowo - usługową przy ulicy Kieleckiej. Działka zlokalizowana jest na zbiegu ulic Kieleckiej i Hodowlanej.Nieruchomość oddalona jest od:- trasa S7 Kraków - Warszawa - 8 min- Warszawa - 1h 10 min- Kielce - 45 min- Kraków - 2h 45 ...

Radom (Halinów) (Mazowieckie, gm. Radom)

5 500 000 PLN (429 zł/m2)

-
-
12809 m2
-