• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

15016630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2 6952312 15016630 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony ulicy Puszczańskiej usytuowany jest murowany dom o pow. użytkowej 136 ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN

-
-
3198 m2
-
11349735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,534ha blisko E7 4472 11349735 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka INWESTYCYJNA w Radomiu przy ulicy Mieszka I o powierzchni 15 534 m kw.  Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu drogi wylotowej E7 na Radom - Warszawa (1400 m).  Do centrum: 8 minut...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 330 100 PLN

-
-
15534 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
15671259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23669094 15671259 Do sprzedania KAMIENICA usytuowana w centrum Radomia, przy ul. Moniuszki (!). Całkowita powierzchnia budynku: 764m 2 . Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wyno...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 403 zł/m2)

-
1
764 m2
-
15709829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24365808 15709829 Do sprzedania cała kamienica usytuowana w samym centrum Radomia. Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wynosi 563m (39,12m, 76,65m, 50,07m, 98,64m, 71,54m,...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 408 zł/m2)

1
-
763 m2
-
14525689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka o dużym potencjale inwestycyjnym 5450 14525689 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 3155,0m2 przy obwodnicy miejskiej NS na skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą do dużej inwestycji miejskiej jaką jest lotnisko na Sadkowie.Jednocześnie jest to bardzo uczęszc...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

631 000 PLN

-
-
3155 m2
-
15889666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27856720 15889666 PRONAR Spółka z o.o. w Radomiu oferuje do sprzedaży za cenę 3 950 000 zł brutto dwie nieruchomości gruntowe z prawem użytkowania wieczystego o łącznej powierzchni 1 889 m² zabudowane budynkiem przemysłowo-biurowym stanowiącym odrębny od gruntu przedm...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 950 000 PLN (4 877 zł/m2)

1
-
810 m2
-
10631125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 4410 10631125 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania lokal w centrum Radomia o powierzchni 168,84 m2, z przeznaczeniem na każdy rodzaj działalności; biura,handel,usługi,gabinety medyczne,kancelarie adwokackie i  itp. Lokal wyposażony jest w rolety antywłam...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 097 460 PLN (6 533 zł/m2)

6
-
168 m2
-
14829785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia,super lokal w centrum. 6738 14829785 UWAGA !!!Do kupienia lokal jako  SUPER INWESTYCJA!!!!Lokal w tym momencie jest wynajęty ,wynajem długo terminowy , na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia, przynoszący dochód w wysokości  5 900,0zł brutto-miesięcznie.Do kupienia super lokal  w...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

967 680 PLN (6 451 zł/m2)

4
-
150 m2
-