• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

10631317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt sprzedaż. 4458 10631317 UWAGA !!! do sprzedania całe drugie piętro o pow.300 m2 w pięknym nowym obiekcie.W skład tej powierzchni wchodzą lokale biurowe,wykończone częściowo wynajęte w ilości 10 szt.o powierzchni od 47 m2 do 17m2.Do dyspozycji wszystkich pomieszczeń na tej k...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 549 800 PLN (5 166 zł/m2)

10
-
300 m2
2015
10631124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w super lokalizacji. 4404 10631124 Do sprzedania działka w Super Lokalizacji jako działka inwestycyjna.Znajduje się przy trasie wylotowej z Radomia w kierunku Warszawy. Bezpośrednio przy głównej ulicy.Działka szerokością przylega bezpośrednio do trasy E-7 która ma pow.12 000,0 m2 i ta...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

6 750 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15098894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny dochodowy obiekt handlowo us 9782142 15098894 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania  DOCHODOWY  OBIEKT-  handlowo usługowo - biurowy  w super lokalizacji o pow .całkowitej- 1 500, 0m2 .Budynek dwu kondygnacyjny, podpiwniczony.Na parterze znajdują się  4 lokale usługowe o pow -. 999,02m2...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

7 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
10631175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w super lokalizacji. 4405 10631175 Działka budowlana o pow. 3,57 ha. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Osiedle Dzierzków. Działka położona w b.dobrej lokalizacji.Woda, światło, gaz, dwa wp...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

17 850 000 PLN

-
-
35700 m2
-
10631655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super działka pod inwestycję. 4392 10631655 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 2140m2, ogrodzona wraz z dwoma budynki o powierzchni 273m2 i 190m2. Działka znajduje się w samym centrum Radomia, w otoczeniu handlowo - usługowym. Świetne miejsce na inwest...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 500 000 PLN

-
-
2148 m2
-
11577810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek usługowo-mieszkalny 441 m2 4499 11577810 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 441 m2 na działce 400 m2 naprzeciwko Teatru w ścisłym centrum miasta w pobliżu Galerii Słonecznej. Budynek składa się z lokalu handlowo-usługowego mieszczącego się na parterze z wejściem ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 800 000 PLN (4 082 zł/m2)

4
-
441 m2
1986
15454350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w doskonałej lokalizacji 18940109 15454350 Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 773 m2 w samym centrum RADOMIA.Bardzo ruchliwa ulica  - duży ruch pieszy oraz kołowy.Okolica objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie działki usługowo mieszkaniowe o duż...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 700 600 PLN

-
-
773 m2
-
14707086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 6161 14707086 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE SUPER INWESTYCJA.!!!!Na sprzedaż lokal w centrum Radomia o powierzchni 311,97 m2, z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności: biura, handel, usługi, gabinety medyczne, kancelarie adwokackie i  itp.Na ww powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 871 820 PLN (6 019 zł/m2)

10
-
311 m2
-
14527947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny lokal usługowy 5627 14527947 UWAGA!!!Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45,84 m2 w pięknym dwupiętrowym nowo wybudowanym obiekcie.  Lokale znajdują się na drugim  piętrze.Na tej samej kondygnacji jest też drugi lokal do kupienia o pow.23,81 m2Obiekt uzbrojony je...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

206 280 PLN (4 584 zł/m2)

1
-
45 m2
2015
15450286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18840558 15450286 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu sprzedaż działki budowlanej w Radomiu przy ulicy Wiolinowej o powierzchni 648 m².Dostępne media to: woda, prąd, gaz. Wymiary około: 22m 29m.Atrakcyjna okolica w pobliżu zielonych obszarów idealnych ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

179 000 PLN (276 zł/m2)

-
-
648 m2
-
15845128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851787 15845128 Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem?Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziw...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

1
1
34 m2
1970
15803609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26299137 15803609 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Radomiu przy ul. Rodziny Winczewskich. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze informacje:* powierzchnia: 37 m²* piętro: wysoki parter* układ: duż...

Radom (Obozisko) (Mazowieckie, gm. Radom)

249 000 PLN (6 917 zł/m2)

1
1
36 m2
1954