• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 114

15112120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10078117 15112120 Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.. Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zo...

Ruda (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

196 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3268 m2
-
13990298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16149 13990298 Do sprzedania lokal użytkowy położony w Nowej Rudzie - Słupcu. Lokal o powierzchni 68m2, składa się z sali głównej, zaplecza kuchennego, sanitariatów - położony na pierwszym piętrze. Na drugim poziomie lokal o takiej samej powierzchni do wykończenia....

Nowa Ruda (Słupiec) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

250 000 PLN (3 676 zł/m2)

11
-
68 m2
-
14563588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16154 14563588 NOWA CENA - ZAPRASZAMY!!!Do sprzedania dwa lokale mieszkalne położone obok siebie w kamienicy na Rynku w Nowej Rudzie. Każdy lokal o powierzchni 38m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Na podłogach płytki i panele. Okna PCVŁazi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

150 000 PLN (3 947 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

279 000 PLN (4 729 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15508963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona. 20115958 15508963 Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona, ogrodzona 2487 m² Włodowice - Nowa RudaOferta tylko w naszym biurzeOpis nieruchomości Prezentuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni ok. 2487 m², położoną w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, we Włodo...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

275 000 PLN

-
-
2487 m2
-
15870728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438480 15870728 Działka budowlana 611 m2Ruda k. RadzyminaMPZPBez prowizjiSzukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy?Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 611 m² w miejscowości Ruda (gmina R...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

183 300 PLN

-
-
611 m2
-
15829616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633381 15829616 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 MajaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej, przy ul. 1 Maja 256.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz mie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 000 PLN (2 811 zł/m2)

2
-
53 m2
1920
15203231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12506413 15203231 Polecam, na sprzedaż nowy dom zlokalizowany w Rudzie Wolińskiej gmina Wodynie w pow. siedleckim. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego, dobrze zaprojektowanego domu w stanie deweloperskim zamkniętym, zlokalizowanego na pięknej...

Ruda Wolińska (Mazowieckie, gm. Wodynie)

690 000 PLN (5 565 zł/m2)

5
1
124 m2
2023
15869321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27406454 15869321 Kontakt telefoniczny: 510180181Komfortowe mieszkanie 42+8mkww spokojnej dzielnicy Nowej RudyDrogosław ul. Dworska 2dodatkowokomórka,ogródek,strychpiwnicaMieszkanie po kapitalnym remoncie;tynki,instalacje elektryczna,co,wodne i kanalizacyjne podłogi o...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

229 000 PLN (5 452 zł/m2)

2
-
42 m2
1930
15722222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24617070 15722222 Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu ! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz komórka lokatorska w cenie ! Mieszkańcy mogą korzystać z piękne...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

810 000 PLN (12 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2024
15505902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 20065323 15505902 Na sprzedaż funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w bliskiej odległości od Drogowej Trasy Średnicowej (ok. 850 m). Nieruchomość znajduje się na działce 3840 m2 w obszarze zabudowy przemysłowej, z bezp...

Ruda Śląska (Chebzie) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

3 450 000 PLN (2 638 zł/m2)

11
-
1308 m2
-