• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 114

15848985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26954005 15848985 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKontakt tylko przez WhatsApp!!!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², znajdujące się na ostatnim piętrze w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Fiołków. Mieszkanie wymaga kapitalnego re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (5 625 zł/m2)

3
-
64 m2
1985
15737632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24887679 15737632 Dom 211 m² + duży 44 m² garaż Działka 1954 m² Ruda k. Tarczyna 15 min do WarszawySzukasz domu, który daje więcej niż standardowa nieruchomość?Chcesz połączyć komfort życia, świetną komunikację i możliwość prowadzenia działalności w jednym miejscu?...

Ruda (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

1 850 000 PLN (7 255 zł/m2)

4
2
255 m2
2002
15793428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26037801 15793428 Opiekun ofertyMartyna BieleckaPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze.Mieszkanie do remontu.Świetna inwestycja kapitału ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1970
15830093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26663291 15830093 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki rolne o powierzchni w przedziale od 8 arów do 1 hektara w miejscowości Nowa Ruda. Łącznie w ofercie sprzedaży 16 dzi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

56 770 PLN

-
-
811 m2
-
15716589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24514920 15716589 Twój Dom z Duszą – Spokój, Przestrzeń i Potencjał w sercu naturyMarzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się kojąca zieleń? Poznaj dom, który nie jest tylko budynkiem – to Twoja szansa na życie w harmonii,...

Ruda (Lubelskie, gm. Ruda-Huta)

299 000 PLN (1 495 zł/m2)

8
2
200 m2
1980
15818104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593827 15818104 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 59 m², zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Nałkowskiej 2, 6. piętro z 10 w zadbanym wieżowcu z windą. Lokal w pełni przygotowany pod wynajem, bez konieczności ponoszenia dodatkowych na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

389 000 PLN (6 593 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15669801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niebawem nowa odsłona 29 m² – gotowe 23621920 15669801 NIEBAWEM NOWA ODSŁONAPrzytulne mieszkanie 29m² - dostępne od zaraz!Lokalizacja: Ruda Śląska (Ruda 1)                                                                                  Powierzchnia: 29 m²Piętro: wysoki parterCena: 105 000 złNajważniejsz...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

105 000 PLN (3 621 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15795251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26091920 15795251 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.Dom nr 1 To przestrzeń o powierzchni 177 m², wybudowany w 2003 roku. Przestronny dom z dużymi oknami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła. Parter oferuje:Salon z jadalnią – serce domu, gdzie przytulny komi...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 200 000 PLN (6 780 zł/m2)

5
1
177 m2
2003
15694660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24089779 15694660 Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 3600 m2, numer ewidencyjny 319, położonej przy ul. Głównej, w miejscowości Ruda, gmina Radzymin, powiat wołomiński.Dojazd drogą asfaltowąutwardzoną. W dro...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

200 552 PLN

-
-
946 m2
-
15579428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21745788 15579428 Dom został wybudowany z najwyższej jakości materiałów, z myślą o komforcie i trwałości. Dom idealny dla rodziny 4-5 osobowej, w którym każdy znajdzie kącik dla siebie. Po wejściu do domu znajdujemy się w dużym holu z którego prowadzą wejścia do przes...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 999 000 PLN (8 691 zł/m2)

6
3
230 m2
1994
15711861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24409435 15711861 Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskich zaawansowanym, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Ruda Wielka w gminie Wierzbica – tylko kilka minut od Radomia!Parametry nieruchomości:Projekt: Dom w Rododendronach 8 (biur...

Ruda Wielka (Mazowieckie, gm. Wierzbica)

799 000 PLN (3 682 zł/m2)

6
2
217 m2
2009
15643083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23127025 15643083 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, dzielnica Nowy Bytom. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z odnowioną klatką schodową. Idealna inwestycja - obecnie wynajmowany na 12 miesięcy - generuje atrakcyjną stopę zw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

159 000 PLN (8 833 zł/m2)

1
-
18 m2
-